#358Musima
Een gitaar.
Une guitare.No longer availableDim. l: 93 cmEstimate: € 50/60 -
#366
Een zuil van bruin geaderd marmer en arduin.
#143Delvaux
Een zwart lederen handtas. Met stofzak.
Un sac à main en cuir noir.No longer availableEstimate: € 500/600 -
#449
Drie kristallen asbakken van resp. blauw, rood en kleurloos geslepen kristal, gemerkt van Val St. Lambert. We voegen er een geblazen Italiaanse asbak aan toe.
#276
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200/250 -
#149
“Moeder met zogend kind”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Mere et enfant tétant”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 120/200 -
#120
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,56 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 550/650 -
#292Alois De LaetPeriod: 1866 - 1949
“Zomers parkzicht”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Vue du parc estival”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 80/120 -
#775
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#287
Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#284Henri Joseph Pauwels
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 80/120