Similar lots by type
-
#849Een set van zes likeurglaasjes met karaf op een dienblad. Interbellum.
Un ensemble de six verres à liqueur avec une carafe sur plateau.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 35 / 40 -
#303Een paar kandelaars van verzilverd glas, z.g. “argent des pauvres”.
Une paire de candélabres en verre argenté.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#630Een vaas van rode glaspasta, stijl Murano.
Un vase en pâte de verre rouge style Murano.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 65 / 80 -
#631Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
Un vase en pâte de verre jaune, décor millefleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 65 / 80 -
#842Een paar antieke achthoekige glazen vazen met een blauwe koordversiering.
Une paire de verres en verre octogonale, décor de corde bleue.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 40 -
#133Tip GalléEen glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#177Louis LeloupEen platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#191Val St. LambertEen grote vaas van meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt en gemonogrameerd ‘LL SJH’ voor Louis Leloup en Samuel J. Herman. Omstreeks 1970
Un grand vase en pâte de verre polychrome. Marque sous la base et monogrammé ‘LL SJH’ pour Louis Leloup et Samuel J. Herman. +- 1970.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 420 / 480 -
#621Een glazen fallus ofte lingam.
Un phallus en verre dit lingam.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#818Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#865Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#117Een siervaas van deels gesatineerd glas, versierd met een handgeschilderde fries, afgewerkt met een zilver- en een goudkleurig blad. Gesigneerd ‘Denis’.
Un vase partiellement en verre satiné, décoration d’une frise peint à la main, finitions de feuilles en en argent et doré. Signé ‘Denis’.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Art - Deco vaas in booms glas met geometrische versiering.
Un vase en verre de Boom, décorations géométriques.No longer availableDim. H:15 cm diam. 17 cmEstimate: € 26 / 28 -
#368Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit een geslepen groene vaas, een lang gerekte groene kan en een rood sierglas op voet.
Un lot de cristal et verre, comprenant un vase vert taillé, une verseuse verte et un verre sur pied en verre rouge.No longer availableDim. h: 31 - 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#141Louis LeloupEen kleine ronde vaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un petit vase rond en pâte de verre satinée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 160 / 200 -
#233Een grote drageoir van roze glas.
Un grand drageoir en verre rose.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 60 / 80 -
#523Vaas uit meerkleurige glaspasta.
Un vase en pâte à verre polychrome.No longer availableDim. H: 20cmEstimate: € 100 / 120 -
#495Een art deco halluchtertje met opaalglazen kap in zg. ‘Skyscraperdesign’. Omstreeks 1925.
Un lustre de vestibule Art Déco , coupe en verre opaline dite ‘Skyscraperdesign’. +- 1925.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#840Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#412Een paar kandelaars van deels gesatineerd glas met de voet in de vorm van vier vogels.
Une paire de candélabres partiellement en verre satiné et les pieds en forme d’oiseaux.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#71Een vaas van tweekleurig glas met een handgeschilderd decor van geëmailleerde bloemen. Omstreeks 1900.
Un vase en verre bicolore, décor émail peint à la main de fleurs. +- 1900.No longer availableDim. h; 36 cmEstimate: € 80 / 100 -
#441MuranoEen vis, een dolfijn en een zwaan van geblazen Italiaans glas. Schilfer aan de rugvin van de dolfijn.
Un poisson, un dauphin et un cygne en verre soufflé italien. Eclat à la nageoire dorsale du dauphin.No longer availableDim. h: 12 & 13 cmEstimate: € 25 / 35 -
#655Een vaas in rode glaspasta.
Un vase en pâte de verre rouge.No longer availableDim. h : 34 cmEstimate: € 65 / 75 -
#715Een lang gerekte siervaas van meerkleurig Italiaans glas.
Un long vase en verre polychrome italien.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#231Een paar siervazen op voet van blauw en kleurloos kristal. Eén met randschilfer. Licht afwijkende modellen.
Une paire de vases sur pied en cristal bleu et incolore. Un vase porte un éclat. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#379Roméo DumoulinPaar kleurenlitho’s. Gesigneerd binnen de plaat.
Paire de lithos en couleurs. Signées dans la planche.No longer availableDim. 27 x 21 cmEstimate: € 40 / 80 -
#130Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,72 ct. VVS1 en drie rijen briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,34 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,72 ct VVS1 et trois rangées de brillants ayant un poids total de ± 0,34 ct.No longer availableDim. 5,59 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#251EumigEen projector. Model ‘Wien type P8.’ In originele doos.
Un projecteur. modèle ‘Wien type P8’. Dans boîte d’origine.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#660Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt met Mahi-decor.
Un tapis d’Inde en laine noué main, décor Mahi.No longer availableDim. 185 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#527Een koperen vaas.
Un vase en cuivre.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#671Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Une petite bouteille arabique en os, décoration de cuivre incrusté. Un petit animal manquant. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#665Twee oude textielstempels, waarbij één Europese en één Indische.
Deux tampons à textile, dont une européenne et une indienne.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#476Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet met een decor van dieren en bloemen.
Une carpette de Perse en laine noué main, décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 185 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#810Een fauteuil en cabriolet van witgepatineerd hout met vergulde en gepolychromeerde details en bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil cabriolet en bois à patine blanche, détails dorées et polychromes, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#37Een romantisch paar beeldjes van polychroom biscuit.
Une paire de statues romantiques en biscuit polychrome.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#771Een lot van tien tinnen klepkannen.
Un lot de dix verseuses à couvercle en étain.No longer availableDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 60 / 100

