#473Een krokodil van gesculpteerd Afrikaans ivoor.
#346Twee houten bidets met deksel. Zonder recipiënten.
Deux bidets en bois avec couvercle. Sans récipients.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 30 / 40 -
#353King’s, Capodimonte“Kat met vlinder”. Een groepje van meerkleurig porselein. Signatuur van Bruno Merli. gemerkt. Zeer kleine schilfer aan het vlindertje.
Chat avec papillon. Un groupe de porcelaine multicolore. Signature Bruno Merli. Marqué. Très petit éclat sur le papillon.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#626Twee handgeknoopte Oosterse tapijtjes.
#5Een 18 K geelgouden trouwring en cachetring.
#301Drie replica’s van of gerestaureerde oude helmen.
#319Een grote dekselvaas in Delfts blauw. Onderaan gemerkt.
Une garniture en trois parties en faïence de Delft, à décor de paysages et de jardins et un couvercle orné d'un oiseau. Dommages divers. Vers 1770.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80