Similar lots by type
-
#703Een Chinese porseleinen vaas met polychrome afbeeldingen van draken. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise, décoration de dragons polychromes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#721Een paar schotels van Imariporselein.
Une paire de plats en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#820Een diep bord van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une assiette creuse en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs, style Chine-de-Commande.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 30 / 40 -
#494Een Louis-Philippe koffie- en theeservies van Brussels aardewerk met blauw en verguld bloemendecor, bestaande uit een theepot, een theepot, een melkkan, suikerpot met deksel en koekjesschaal, zeven ondertassen en zes kopjes. Gaaf. Medio XIXe eeuw
Un service à café et thé Louis Philippe en faïence de Bruxelles, décor bleu et doré de fleurs, comprenant une théière, une cafetière, un pot à lait, un sucrier à couvercle et un plat à biscuits, ainsi que sept sous-tasses et six tasses. Sans défauts. Mi XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 90 / 110 -
#872Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.
Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 70 -
#475Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in de stijl van het Chine de Commande.
Une paire d’assiettes en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs dans le style Chine de Commande.No longer availableDim. Ø 23,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#727Een tulpenvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van draken en bloemen.
Un vase tulipe en porcelaine chinoise polychrome, décor de dragons et fleurs.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#293Drie polychrome biscuit beeldjes. Onderaan genummerd. Een haarscheurtje aan een hals.
Trois statuettes en biscuit polychrome. Numérotées sous la base. Un cheuveux à un cou.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#805Een bord van Imariporselein. XIXe eeuw.
Une assiette en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#495Een paar borden van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een veldslag. Onderaan gemerkt.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor polychrome d’une bataille. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#616Een paar Chinese dekselvazen met blauw floraal motief.
Une paire de vases à couvercle chinois, motifs de fleurs.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 220 -
#701Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#687Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#485Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Une paire d’assiettes en porcelaine chinoise, décor de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#643Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.No longer availableDim. l: 60,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#875De Fuiseaux, BaudourEen servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#611Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 160 / 180 -
#723Een vaas van Cantonporselein met een meerkleurig decor van een klasscène in cartouces op achtergrond van bloemen en vlinders. XIXe eeuw.
Un vase en porcelaine Canton, décor polychrome d’une scène de classe, en cartouches sur fond de papillons et fleurs. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#117“Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Delen 1 tem 6.
”Het officieel gedenkboek van de Algemene Wereldtentoonstelling te Brussel 1958”. Volumes 1 -6.No longer availableEstimate: € 120 / 1809 -
#107Een XVIIIde eeuwse kruik van steengoed met blauw geglazuurd decor en tinnen klep.
Une carafe du XVIIIème siècle en faïence, décor à glaçure bleue et couvercle en étain.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60 / 100 -
#895Een koperen luchtertje met drie glazen kappen.
Un lustre en cuivre à trois capes.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#765Een handgeknoopt wollen Mori-Yomud-karpet.
Une carpette Mori-Yomud en laine nouée main.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 40 / 60 -
#779Jozef VinckPeriod: Berchem 1900 - Mortsel 1979“Parkzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur le parc”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#516KashmirEen Oosters tapijt van katoen en zijde.
Un tapis d’Orient en coton et soie.No longer availableDim. 180 x 126 cmEstimate: € 60 / 100 -
#708“Moeder met zogende kroost”. Een Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois: “Mère allaitant ses enfants”.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#420Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,22 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,22 ct.No longer availableDim. 8,88 gEstimate: € 650 / 750 -
#203Twee lijsten met archeologische munten (17 stuks). Constantinus, Constantinus II, Julia Augusta, Maximinus I, Septimus Severus, Marcus Aurelius, Antonius Pius, Harianus, Trajanus. Justinianus (2 x), Romanus IV Diogenes, Alexander de Grote, Constantinus I, Galerius Maximianus, Maximianus Herculius, Philippus I.
Deux cadres à pièces archéologiques, 17 pièces. Constantinus, Constantinus II, Julia Augusta, Maximinus I, Septimus Severus, Marcus Aurelius, Antonius Pius, Harianus, Trajanus. Justinianus (2 x), Romanus IV Diogènes, Alexandre le Grand, Constantinus I, Galerius Maximianus, Maximianus Herculius, Philippus I.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#582Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.No longer availableDim. 89 x 72 cmEstimate: € 160 / 180 -
#75Een 18 karaats geel gouden strikvormige broche bezet met kleine robijntjes.
Une broche en or jaune 18 ct en forme de noeud et sertie de petits rubis.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 500 / 600 -
#657Drie ivoren netsukes van ambachtslui, waaronder een visser met aalscholver. Onderaan gemerkt.
Trois netsukes en ivoire représentant des artisans, dont un pêcheur avec un cormoran. Marque sous la base.No longer availableDim. 5,5 cm en 5 cmEstimate: € 200 / 240

