Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
W.G. & Co., Limoges

Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2906210391.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #114
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #24
    Spinoy

    “Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.

    Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #643

    “La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.

    La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #442
    Karel Demel
    Period: °1942

    “Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.

    “Musik”. Une eau-forte en couleurs. Signée, datée '79 et numérotée 24/125 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 38 x 39 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #469

    Een eendeurskastje met een lade.

    Une armoire à une porte avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #476
    Retay Arms Corp.

    Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.

    Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4.5mm.
    No longer available
    Dim. l: 120 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #138

    Een tweekleurige beige bruine gestreepte Missoni tas.

    Un sac Missoni bicolore beige à rayures marron.
    No longer available
    Dim. 37 x 39 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.

    Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #187

    Een art deco danseres van brons op meersoortig marmeren sokkel, naar een werk van Chiparus.

    Une danseuse en bronze art déco sur un socle en marbre de divers types, d'après une œuvre de Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #166

    Een gefineerde commode met vier laden en met roze marmeren blad.

    Commode plaquée à quatre tiroirs et dessus en marbre rose.
    No longer available
    Dim. 98 x 105 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #332

    Een lot van twaalf aardrijkskundige didactische platen in één kader.

    Un lot de douze plaques didactiques géographiques dans un seul cadre.
    No longer available
    Dim. 89 x 109 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #555
    Kelim

    Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.

    Une longue bande de bordure de tente avec un motif géométrique. Iran, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. ca 25 m x 29 cm
    Estimate: € 400 / 600
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More