Other lots in this auction
-
#466Retay Arms Corp.Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.No longer availableDim. l: 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#295Een vlag van het Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem uit 1951. Met vlaggenstok.
Drapeau du Nationaal Verbond Veteranen Koning Leopold III, afdeling Merksem de 1951. Avec mat de drapeau.No longer availableEstimate: € 130 / 160 -
#260Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2,10 ct. en diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2,10 ct. et de princesses de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableEstimate: € 1700 / 1900 -
#573Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise multicolore avec un couvercle en bois.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#352“Landschap bij maanlicht”. Olieverf op een paneel. Gemonogrammeerd.
Paysage au clair de lune. Huile sur panneau. Monogrammée.No longer availableDim. 36,5 x 60,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#437Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en poterie Satsuma avec un décor de geisha en relief et des chiens Fo comme poignées. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#330Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 250 / 300 -
#441Een lot Chinees porselein met meerkleurige decors, bestaande uit een ‘lunchbox’ met vier compartimenten, een theeschaaltje en een theepotje.
Lot de porcelaine de Chine à décors multicolores, composé d'une lunch box à quatre compartiments, d'un bol à thé et d'une théière.No longer availableDim. h: 5,5 - 13,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#270Een briljant van 0,56 ct. G VS2 in gesloten rapport en met certificaat.
Un brillant de 0,56 ct. G VS2 en rapport fermé et avec certificat.No longer availableEstimate: € 700 / 900 -
#264Jan Van der Aa“Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.
Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.No longer availableDim. 66 x 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#600Ets. Putzeys & Mélot, LiègeEen oude medische weegschaal van witgelakt metaal.
Une vieille balance médicale en métal peint en blanc.No longer availableDim. H. 144 cmEstimate: € 80 / 120 -
#606Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
Un lot de 58 carreaux de cheminée ignifugés en trois motifs.No longer availableDim. 11,3 x 11,3 cmEstimate: € 50 / 80

