Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
W.G. & Co., Limoges

Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.

Une terrine décorative de style Louis XV en porcelaine multicolore et dorée. Marquée en bas.
Dim. h: 14 cm
SKU: 2906210391.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #391
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #264
    Jan Van der Aa

    “Molenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    Vue du moulin. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Dim. 66 x 55 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #31

    Een siervaas van meerkleurig porselein, versierd met bloemenguirlandes en ramskoppen. Onderaan gemerkt van Capodimonte. We voegen er een meerkleurig porseleinen hondje uit de Sovjetunie aan toe.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore, décoré de guirlandes florales et de têtes de bélier. Marqué en bas de Capodimonte. Nous ajoutons un chien en porcelaine multicolore de l'Union Soviétique.
    No longer available
    Dim. h: 39 & 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595

    Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).

    Un grand tapis oriental (quelques usures sur les bords).
    No longer available
    Dim. 390 x 300 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #350

    Een lot fantasiejuwelen waaronder drie broches, een dasspeld, twee hangers en twee horloges.

    Un lot de bijoux fantaisie dont trois broches, une pince à cravate, deux pendentifs et deux montres.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 50
  • #469

    Een eendeurskastje met een lade.

    Une armoire à une porte avec un tiroir.
    No longer available
    Dim. 82 x 60 x 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #688

    Twee houten speculaasplanken.

    Deux planches de spéculoos en bois.
    No longer available
    Dim. 69 x 11 & 9 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #303

    Een XVIIIe eeuwse koperen bel.

    Une cloche en laiton du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #27

    Een paar amphipterevormige messingen kandelaars. Beschadiging aan de vleugel.

    Une paire de bougeoirs amphibies en laiton. Dégât à l'aile.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #518

    “Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.

    Sage avec dragon et enfants. Un grand groupe de porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #381

    Een lot van 6 Aziatische bronzen voorwerpen, waarbij o.a. een pad, een belletje, een busje met been, enz.

    Un lot de 6 objets asiatiques en bronze, dont un crapaud, une cloche, un bus avec os, etc.
    No longer available
    Dim. h: 5,5 - 16,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #179

    Een bureau in Lodewijk XV-stijl met witte glanslak, verchroomde monturen en een kalfslederen blad.

    Bureau de style Louis XV en laque brillante, montures chromées, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #93

    “Herderskoppel”. Een paar bronzen beeldjes op marmeren sokkel.

    “Couple de bergers”. Une paire de statues en bronze sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 240 / 360
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More