Similar lots by type
Other lots in this auction
-
#88Een ronde dekseldoos met onderschotel van wit metaal in Georgianstijl.
Boîte couverte et son présentoir en métal blanc de style Georgian.No longer availableDim. Ø 20,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#657Een lot van vijf gesculpteerde tanden in de vorm van krokodillen.
Lot de cinq crocodiles en ivoire sculpté. Travail africain, première moitié du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#349Een oude barometer in mahoniehouten kast. Thermometer manco.
Baromètre en acajou. Thermomètre manque.No longer availableDim. l: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#716AfghanEen Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 220 x 140 cmEstimate: € 20 / 40 -
#101Twee verschillende karaffen van kleurloos geslepen kristal, waarvan één met een montuur van vermeil. Gemerkt van Wolfers, 925‰.
Deux carafes différentes en cristal taillé incolore dont une avec monture en vermeil. Poinçon de Wolfers, 925‰.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#598“Man met kind”. Netsuke van gesculpteerd mammoet ivoor.
“Homme et enfant”. Netsuké en ivoire de mammouth sculpté.No longer availableDim. H 5 cmEstimate: € 70 / 80 -
#356Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160 / 200 -
#404“Pret op het strand”. Olieverf op doek. Naar een werk van Van Noort.
“Plaisirs de la plage”. Huile sur toile. D’après Van Noort.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#425ArroganceEen eau de toilette pour femme van 50 ml en een vaporisator eau de toilette “Dance” van 50 ml.
Eau de toilette pour femme de 50 ml et un vaporisateur eua de toilette “Dance” de 50 ml.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#659“Kerkhofpoort”. Inkt op papier. Niet gesigneerd.
“Porte de cimetière”. Encre sur papier. Non signé.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 20 / 25 -
#717“Venus en Cupido”. Een groep van monochroom wit biscuit onder een baldakijn van geel koper en glas in Lodewijk XVI-stijl. We voegen er twee groepjes van biscuit in de vorm van een boerenkoppel met paard en kar aan toe.
“Vénus et Cupidon”. Groupe en biscuit monochrome blanc, sous un baldaquin en cuivre jaune et verre de style Louis XVI. Nous ajoutons deux groupes en biscuit représentant un couple de paysans avec leur char à cheval.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#664Philip“Portret van een clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
“Portrait d’un clown”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableEstimate: € 50 / 80

