Similar lots by type
-
#128Val St. Lambert
Een paar zeshoekige kandelaars van kleurloos kristal. Beide gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore. Portent une marque.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120/140 -
#641
Een paar windlichten van geslepen kleurloos kristal met getorste ribben. Eén met schilfer aan de voet.
Une paire de lanternes en cristal incolore taillé et côtes torsadées. Une porte un éclat au pied.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100/120 -
#769Bayel, France
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit champagnefluiten, witte- en rodewijnglazen en waterglazen. Compleet voor twaalf personen.
Un service à verres en cristal taillé incolore, comprenant douze flûtes à champagne, verres à vin rouge, verres à vin blanc et verres à eau. Complet pour douze convives.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#399
Een lot van vier voorwerpen in geslepen kristal met vogel in rode cartouches . Bestaande uit een bonbonnière met deksel op voet, een bel, een asbak en een sierbekertje.
Un lot de quatre objets en cristal taillé et cartouches rouges. Comprenant une bonbonnière à couvercle sur pied, une sonnette, un cendrier et un gobelet décoratif.No longer availableDim. H 25 cm b 19 cmEstimate: € 30/40 -
#803
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal. Eén met kleine randschilfer.
Deux drageoirs en cristal incolore taillé. Un comporte un petit éclat.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 60/80 -
#13
Kom in geslepen kleurloos kristal op voet.
Bol en cristal taillé incolore sur piédouche.No longer availableDim. H 16,5 cm; D 26,5 cmEstimate: € 50/60 -
#351Val St. Lambert
Een kom met schotel van geslepen kleurloos kristal met vergulde monturen. Beide gemerkt.
Bol et plat en cristal taillé incolore aux montures dorées. Avec marques.No longer availableDim. Ø: 23 & 32 cmEstimate: € 40/50 -
#791
Een karafje en zes borrelglaasjes van mauve en kleurloos geslepen Boheems kristal. Op presenteerspiegeltje.
Une carafe et six petits verres à goutte en cristal de Bohème taillé incolore et mauve. Sur un petit plateau miroir.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#709
Een grote sierkaraf van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Une grande carafe de décoration en cristal de Bohème.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 40/50 -
#383
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
Coupe en cristal bleu aux figures géométriques vers la base.No longer availableDim. h 13 cm; b 20 cmEstimate: € 25/35 -
#595
Een bronzen luchter met twaalf lichtarmen en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre en bronze à douze bras lumineux, décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h:80 cmEstimate: € 700/800 -
#381
Een vaas van kleurloos en mauve kristal. Italiaans werk.
Un vase en cristal incolore et mauve. travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#371
Een vaas van geblazen kleurloos kristal en een geslepen kleurloze coupe met vergulde rand. Beide gemerkt onderaan.
Un vase en cristal soufflé et une coupe en cristal incolore taillé avec rebord en dorure. Marques sous la base.No longer availableDim. h: 19; Ø: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#438
Een paar drageoirs van geslepen kleurloos kristal.
Une paire de drageoirs en cristal incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#2Val St. Lambert
Een grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Un grand cendrier en cristal incolore. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 25/30 -
#767
Drie boterstolpen en een coupe van geslepen kleurloos kristal.
Trois beurriers et une coupe en cristal taillé incolore.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#417Val St. Lambert
Een lampenvoet van blauw kristal. gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. Avec marque.No longer availableDim. H: 25 cmEstimate: € 50/60 -
#778Val St. Lambert
Een grote vaas van kleurloos en rood kristal. Gemerkt met label.
Un grand vase en cristal rouge et incolore. Marque et label.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 50/60 -
#804
Een reeks van zes wijnglazen van geslepen rood Boheems kristal. We voegen er drie kleurloze glazen karaffen aan toe.
Une série de six verres à vin en cristal de Bohème rouge taillé. Nous ajoutons trois carafes incolores.No longer availableDim. h: 23 & 34 cmEstimate: € 40/60 -
#148Val St. Lambert
Een garnituur van geslepen en veelkleurig kristal. Bestaande uit een karaf met stop en zes wijnglazen op hoge voet. Alle gemerkt.
Garniture en cristal taillé polychrome. Comprenant une carafe et son bouchon et six verres à vin sur pieds hauts. Chaque pièce marquée.No longer availableDim. h: 40,5 & 22 cmEstimate: € 300/400 -
#343Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos en rood kristal. Gemerkt onderaan. Kleine schilfer aan de basis.
Vase en cristal taillé rouge et incolore. Marque sous la base. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80/100 -
#421Val St. Lambert
Een groene lampenvoet en een blauwe en een groen asbak van kristal. Twee gemerkt.
Un pied de lampe vert et un cendrier bleu et vert en cristal. Portent une marque.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#807
Een kleurloos kristallen karaf met drie borreltjes, versierd met zwarte voetjes en met zwarte stop.
Une carafe en cristal incolore et bouchon noir, ainsi que trois verres à goutte, le tout décorée de petits pieds.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#811
Een reeks van zes gekleurde wijnglazen van geslepen kristal.
Une série de six verres à vin de couleur en cristal taillé.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60
Other lots in this auction
-
#570
Een canapé van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XVI.No longer availableDim. 190 x 105 cmEstimate: € 320/400 -
#409
Een lot diertjes van meerkleurig Muranoglas, bestaande uit drie hanen, een pinguïn, een papegaai en een hondje.
Un lot de petits animaux en verre Murano polychrome, comprenant trois coqs, un pingouin, un perroquet et un petit chien.No longer availableDim. h: 4 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#200
Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 3 ct.
Un bracelet d’esclaves en or jaune et blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 3 ct.No longer availableDim. 17,25 gEstimate: € 3000/3300 -
#165
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.
Un remontoir en or jaune 18 ct.No longer availableDim. bruto: 16,45 gEstimate: € 200/300 -
#588
Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.
Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 320/400 -
#151
“Heilige Johannes”. Gebeeldhouwd hout. Linkerarm afgebroken en rechterhand manco.
“Saint-Jean”. Sculpture en bois. Bras gauche manque ainsi que la main droite.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 180/240 -
#98
Een paar verzilverde kandelaars met barokke motieven.
Paire de candélabres en métal argenté aux motifs baroques.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100/140 -
#685
Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.
Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.No longer availableDim. l: 34 cmEstimate: € 120/140 -
#705
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van langlevenstekens op een vegetatieve achtergrond.
Un pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de symboles de longue vie sur un fond végétal.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60/80 -
#749Mies DeinumPeriod: 1907 -?
“Het rustpunt in deze misdadige wereld”. Een religieuze potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘juni 1944, 5de oorlogsjaar’.
”Un point de repos dans ce monde criminel”. Un dessin religieux au crayon sur papier. Signé et daté ‘Juin 1944, 5ième année de guerre’.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50/60 -
#636
Een Louis-Philippe commode van notenhoutfineer met twee deuren en een lade en versierd zwartgelakte houten biesjes. Met wit marmeren blad. Enkele biesjes te restaureren.
Une commode en bois de placage de noyer Louis Philippe à deux portes et un tiroir, et lisières en bois laqué noir. Tablette en marbre blanc. Quelques lisières à restaurer.No longer availableDim. b: 136 cmEstimate: € 180/240 -
#539A. Koster van Groos
“Vrouw op stoel in profiel”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
”Femme assise sur une chaise, en profil”. Huile sur panneau. porte un monogramme.No longer availableDim. 59 x 39 cmEstimate: € 200/240