Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschikderde decors en met verguld bronzen monturen. Sèvres, XIXe eeuw.

Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.

Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.
Dim. h: 55 cm
SKU: 2908170103.
Categories: Brons, Porselein, XIXe eeuw.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #103
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #606

    Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.

    Vitrine à deux corps à corniche galbée. Le bas à deux portes moulurées. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 272 x 135 x 54 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #832
    F G Stephany à Dinant.

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #219

    “Ut non confundar”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Verscheidene beschadigingen. Omstreeks 1800.

    “Ut non confundar”. Huile sur toile. Sans signature. Plusieurs dégats. ± 1800.
    No longer available
    Dim. 75 x 101 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #382

    Een achtkantige kalebasvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van vogels en bloemen. XIXe eeuw, gemonteerd als lampvoet.

    Un vase gourde en faïence de Delft, décor bleu sur fond blanc d’oiseaux et d’arbres. XIXième siècle. Monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #227

    Een mahoniehouten spinnenwiel met ivoren details en messingen geleidingsband. Vroeg XIXe eeuw.

    Rouet en acajou aux détails en ivoire et en laiton. Début du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #776

    Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe

    Un canapé en noyer sculpté avec revêtement en velours rouge. Revêtement à changer. Style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. b: 162 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #490

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #835
    J. B. Everaert à Bruxelles

    Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.

    Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #510

    Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.

    Une ancienne lanterne en bronze et verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #814

    Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.

    Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #630

    Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.

    Un petit secrétaire - étagère à livres avec un tiroir et tablette insérée dans la ceinture, six petits tiroirs au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 190 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #626

    Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.

    Un coffre sobre en chêne avec poignées en fer forgé. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 120 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #656

    Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.

    Une commode en chêne à trois tiroirs. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. 90 x 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van donkergepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine foncée. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 1200 / 1500
  • #126

    Een eikenhouten kastje met een grote en een kleine paneeldeur en bovenaan een lade. XIXe eeuw.

    Une armoire en chêne avec une petite porte et une grande porte et un tiroir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. H: 140 cm B: 88 cm D: 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #207
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Seule”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel: Société des Bronzes Paris.

    “Seule”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de la fonderie: Société des Bronzes Paris.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 480 / 550
  • #817

    Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.

    Lanterne en bronze et verre avec bordure à la grecque.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #576

    Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Un secrétaire en acajou style Louis Philippe, avec un tiroir et une doucine, deux portes et tablette en marbre noir. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 110 x 157 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #596

    Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.

    Commode en bois de placage de style Empire ouvrant à quatre tiroirs flanqués de deux colonnettes et à tablette en marbre noir. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 103 x 123 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #217
    Emmanuel Villanis
    Period: 1858 - 1914

    “Rebecca au puits”. Een bronzen buste met meerkleurig patina. Gesigneerd en met gieterijstempel.

    “Rebecca au puits”. Buste en bronze à patine polychrome. Signé et avec cachet de fonderie
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 420 / 500
  • #475

    Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.

    Grande poupée ancienne , la tête et mains sont en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #611

    Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.

    Un pot à gingembre en porcelaine chinoise et couvercle en bois, décor polychrome dans un jardin.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #833

    “Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.

    “Homme et femme”. Une oeuvre d’art moderne en bronze patiné vert.
    No longer available
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 3000 / 3200
  • #221

    “Kind met kat”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel naar een werk van Auguste Moreau.

    “Enfant et chat”. Groupe en bronze à patine foncée sur socle en marbre d’après une oeuvre d’Auguste Moreau.
    No longer available
    Dim. l: 69 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #417

    Een goudweegschaaltje in mahoniehouten etui. Drie ontbrekende gewichtjes.

    Une bascule à or avec son étui en acajou. Il manque trois poids.
    No longer available
    Estimate: € 6à / 80
  • #616

    Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.

    Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 231 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #498

    Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.

    Une jardinière en porcelaine blanche et bleue, décor florale. Nous ajoutons un modèle plus petit.
    No longer available
    Dim. Ø: 34 & 13 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #91

    Een paar kalebasvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Paire de gourdes en faïence de Delft bleue et blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #565

    Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.

    Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #648

    Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Deux potiches en porcelaine chinoise polychrome, décor famille-rose. Marque à la base.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #38

    2 boeken: - “Oldtimer encyclopedie” Rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999. - “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.

    Deux livres: - “Oldtimer encyclopedie” Rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999. - “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.
    No longer available
    Estimate: € 22 / 26
  • #16
    Belouch

    Een handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.

    Tapis persan en laine et coton. Noué main.
    No longer available
    Dim. 168 x 93 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #645

    Een design stoel in de vorm van een damesschoen in rood skai.

    Une chaise design en forme de chaussure pour femme en Skai rouge.
    No longer available
    Dim. h 98 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #303

    Een lot meerkleurig Duits porselein, bestaande uit twee groepjes in de vorm van een XVIIIe eeuws koppel en twee boekensteuntjes in de vorm van een meisje en een jongen.

    Lot de porcelaines allemandes polychromes comprenant deux groupes représentant un couple du XVIIIe siècle et deux serre-livres en forme d’une fille et d’un garçon.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #494

    Een oude Tangka op zijde.

    Ancien tanka sur soie.
    No longer available
    Dim. 38 x 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #679

    “Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.

    “Deux scènes d’hiver”. Acrylique sur papier. Non signés.
    No longer available
    Dim. 105 x 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More