Other lots in this auction
-
#570
Een canapé van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.
Un canapé en bois sculpté et doré, style Louis XVI.No longer availableDim. 190 x 105 cmEstimate: € 320 / 400 -
#26
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Petite carpette persane en laine. Nouée main.No longer availableDim. 135 x 118 cmEstimate: € 60 / 70 -
#452
“Parade”. Gouache op zijde. Chinees werk.
”Parade”. Gouache sur soie. Travail chinois.No longer availableDim. 19 x 31 cmEstimate: € 30 / 50 -
#523
“Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.
“Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 200 / 250 -
#596
Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300 / 400 -
#287Zenith, Le Locle
Een cartelklok van roodgepatineerd en verguld hout met hangconsole.
Une horloge murale Cartel en bois patine rouge et dorure, avec console murale.No longer availableDim. 45 x 15 cmEstimate: € 80 / 100 -
#1
“Vogels in het riet”. Chinees kunstwerk gemaakt uit grashalmen.
“Oiseaux dans les osiers”. Oeuvre chinoise fait de brins d’herbe.No longer availableDim. 31 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#152Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
“Zittende man op een bed met figuren in de deuropening. Gemengde techniek op papier. Gemonogrammeerd. Op te frissen.
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200 / 250 -
#238
Engelse sabel met vernikkelde schede en gegraveerd lemmet.
Un sabre à fourreau caillé et lame gravée.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 180 / 220 -
#550
Een gefineerde klapsecretaire met een grote en twee kleine laden onder het klapblad.
Un secrétaire en bois de placage à un grand et deux petits tiroirs sous la tablette rabattable.No longer availableDim. b: 110 cmEstimate: € 150 / 200 -
#372Jacques BoonenPeriod: 1911 - 1968
“Dorpsstraat”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Rue de village”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 17,5 x 19 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262Bernard CharoyPeriod: °1931
“Meisje met parelsnoer”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 123/150 buiten de plaat.
”Fille avec un collier à perles”. Une lithographie. Signée et numérotée 123/150 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 100 / 120