#280Omega De Ville Suisse MadeEen dameshorloge met lederen polsband.
Une montre pour dames avec bracelet en cuir.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#219Een salongarnituur van gebeeldhouwd en goudgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een driezitsbank, twee fauteuils, twee stoeltjes en een salontafel met een zwart marmeren blad.
Un salon en bois sculpté style Louis XV, comprenant un fauteuil trois places, deux fauteuils, deux chaises et une table de salon avec une tablette en marbre noir.No longer availableDim. 200 x 90 x 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#760Een archiefmeubeltje met binnenin zeven laden en achtentwintig pigeon holes. Waarschijnlijk ooit als opzet van een secretaire of kabinet.
Un petit meuble à archiver à sept tiroirs et 28 pigeonniers. Anciennement utilisé comme secrétaire ou cabinet.No longer availableDim. 94 x 87 x 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#282Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 100 / 160 -
#30GuessEen rooskleurige dameshorloge van roestvrij staal. In originele doos en met certificaat.
Montre de dame en acier inoxydable. Dans la boîte d‘origine au certificat.No longer availableEstimate: € 100 / 200 -
#713“Eend”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Canard”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 100 / 150 -
#834Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
#730“Musicerend koppeltje”. Twee beeldjes van koper.
#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320 / 400