Other lots in this auction
-
#414“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
Collage abstrait. Monogrammé.No longer availableDim. 38 x 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#684Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Un plat de service en métal argenté, orné d'un décor gravé. Sur pieds.No longer availableDim. Ø: 55 cmEstimate: € 25 / 35 -
#504Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Une table extensible en acajou avec quatre chaises de style exécutif. Avec trois rallonges.No longer availableDim. 75 x 290 x 125 cmEstimate: € 400 / 600 -
#695Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Un tapis de prière en laine pakistanais noué à la main et un petit tapis.No longer availableDim. 124 x 81 & 128 x 116 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.No longer availableDim. 114 x 77 x 54 cmEstimate: € 100 / 150 -
#468Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.
Un plat en porcelaine de Chine à décor de paysage bleu sur blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#330Een 18 K geelgouden ring bezet met één briljant van +- 0,16 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 2,68 gEstimate: € 250 / 300 -
#497“Vrouw met rozen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Femme aux roses. Groupe en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas. Chine, milieu XXème siècle. Sur socle en boisNo longer availableDim. h: 21 + 3 cmEstimate: € 460 / 500 -
#202Een houten juweelkistje, versierd met messingen inlegwerk.
Boîte à bijoux en bois, décorée d’incrustations de laiton.No longer availableDim. 18 x 27 x 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#231Een driedelig aardewerken kaststel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes.
Une garniture en trois pièces en faïence, composée d'une pendule et de deux cassolettes.No longer availableDim. 29 en 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#280Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,48 ct.No longer availableDim. 5,36 gEstimate: € 700 / 800 -
#32Angelo VadalaPeriod: °1940“Vrouw” & “Pegasus”. Twee lithografieën. Artiestenproeven, beide gesigneerd buiten de plaat.
Femme & Pégase. Deux lithographies. Epreuves d'artiste, toutes deux signées hors de la planche.No longer availableDim. 29,5 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50

