#216Een eikenhouten buffet met drie laden boven twee paneeldeuren. XIXe eeuw. Blad los.
Un buffet en chêne à trois tiroirs au-dessus de deux portes à panneaux. XIXème siècle. Feuilles volantes.No longer availableDim. 100 x 141 x 54 cmEstimate: € 120 / 200 -
#185Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
#576Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Table chinoise à plateau sculpté. Représentation de nombreux personnages derrière une vitre. Quatre pieds repliés vers l'intérieur, ceinture également sculptée.No longer availableDim. 36 x 100 x 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#195Een 18 K tweekleurige geelgouden lange schakelketting. l: 45 cm.
#631Een lot tin, bestaande uit drie (onder meer) Antwerpse peperbussen, een maatbekertje en een wijwatervaatje. XVIIIe eeuw.
Un lot d'étain, composé de trois (entre autres) boîtes de poivre d'Anvers, une mesure et un bénitier. XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 11 - 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#429Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.
#571Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
#438Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
Un bijou traditionnel zélandais en or jaune 14K, pendentif serti d'une perle.No longer availableDim. 4,67 gEstimate: € 100 / 150