Similar lots by type
-
#821Een geelkoperen godslamp versierd met engeltjes.
Lampe de Dieu en cuivre jaune décorée d’angelots.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#588Een Chinees kommetje van meerkleurig email op roodkoper, versierd met feniksen op de binnenkant en ooievaars op de buitenkant.
Petit bol chinois en émail polychrome sur cuivre rouge. Décor de phénix à l’intérieur et de cigognes à l’extérieur.No longer availableDim. Ø 15,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#838Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Petit lustre en cuivre jaune dans le style baroque à quatre lumières et aux abat-jour en verre. L’abat-jour central manque.No longer availableDim. L 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#731Een verzilverd koperen jardinière met glazen binnenbakje, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Begin XXe eeuw.
Jardinière en verre et cuivre argenté. Décor de fleurs peint à la main. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#267Een scheepsklok met messingen kast.
Horloge de bateau en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#806Een haardscherm en toebehoren van gedreven geel koper met afbeeldingen van een edel koppel, geflankeerd door allegorieën op de beeldende kunsten.
Encadrement de cheminée en laiton repoussé décoré d’un couple noble flanqué d’allégories sur les arts.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#214“De briefvoorlezing”. Olieverf op koper. XIXe eeuw, naar een voorbeeld van Teniers.
“La lecture”. Huile sur cuivre. XIXe siècle, d’après Teniers.No longer availableDim. 25 x 21 cmEstimate: € 100 / 140 -
#658Een driedelig schouwgarnituur van roze marmer en geel koper, bestaande uit een pendule in de vorm van een Griekse tempel en twee kleine cassolettes.
Garniture de cheminée en marbre rose et cuivre jaune, comprenant une pendule en forme de temple grec et de deux petites cassolettes.No longer availableEstimate: € 100 / 160
Other lots in this auction
-
#411Een eivormig likeurkeldertje van beschilderd glas met vijf kleine borreltjes en een karafje. Omstreeks 1900.
Cave à liqueur ovoïde en verre peint contenant cinq gouttes et un carafon. Vers 1900.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 160 / 180 -
#126Een donkergepatineerde hoekvitrine met onderaan een paneeldeur., bovenaan een beglaasde deur. Schuine zijden eveneens gevitreerd. 2 ruitjes manco.
Vitrine de coin à patine foncée. Le bas à une porte pleine, le haut à une porte vitrée. Pans coupés, également vitrés. Deux petites vitres manquent.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 200 / 240 -
#139“Zicht op Damme”. Ets. Gesigneerd, gedateerd 1957 en met opdracht buiten de plaat.
“Vue de Damme”. Eau-forte. Signée, datée 1957 et avec dédicace hors planche.No longer availableDim. 29 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#621Michel Hereman“Post-demonisch wezen met jong”. Een beeld van geglazuurd aardewerk. Gemonogrameerd.
“Etre post-démoniaque et son petit”. Sculpture en faïence. Monogramme.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 120 / 140 -
#513Een Chinees juwelenkabinetje van ijzerhout, messing en jade, met binnenin drie kleine laden.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois de fer, laiton et jade. L’intérieur à trois tiroirs.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#402“Naaktstudie”. Ets. Draagt handtekening Rodin binnen de plaat.
“Etude d’un nu”. Eau-forte. Porte une signature “Rodin” dans la planche.No longer availableDim. 15,5 x 10 cmEstimate: € 100 / 120 -
#160Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 40,51 gEstimate: € 800 / 1000 -
#106Een mahoniehouten gatelegtable in Victoriaanse stijl. XIXe eeuw. Eén klapblad door het vocht getrokken.
Table gateleg en acajou de style victorien. XIXe siècle. Un abattant déformé.No longer availableDim. l: 159 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Een zg. pelgrimsfles van Chinees blauw en wit porselein met feniksen in het decor.
Gourde de pèlerin en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de phénix.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 90 / 110 -
#174Paul BoonaertPeriod: °1946“Hoevelandschap in de winter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans un paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 64 x 78 cmEstimate: € 60 / 100 -
#823Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60 / 80 -
#239“Damesportret”. Olieverf op paneel.
“Portrait de dame”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 50 x 39 cmEstimate: € 40 / 60

