Similar lots by type
-
#221
Twee verschillende vazen van gesatineerd glas met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor. Vermoedelijk Mont Joye. Eén met randschilfer. Omstreeks 1900.
Deux vases différents en verre satiné à décor de fleurs peintes à la main et émaillées. Probablement Mont Joye. Un éclat. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 & 31 cmEstimate: € 200/240 -
#696
Een eikenhouten kast met twee maal twee paneeldeuren en een lade in het midden. Gedateerd 1888.
Meuble en chêne ouvrant à deux fois deux portes et un grand tiroir au milieu. Daté 1888.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180/240 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#967G. de Feure
Drie vazen van gegoten en gesatineerd glas, versierd met Griekse taferelen in bas-reliëf en waarvan twee met messingen monturen.
Trois vases en verre moulé et satiné décorés à la grecque en relief. Deux aux montures en laiton.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#925
Een kommetje van capucineporselein met binnenin een meerkleurig decor van bloemen. XIXe eeuw. Kleine schilfer onderaan.
Bol en porcelaine capucine, l’intérieur à décor famille rose de fleurs. XIXe siècle. Petit éclat au bord inférieur.No longer availableDim. Ø: 14,5 cmEstimate: € 40/60 -
#813
Een rond bijzettafeltje van mahoniehout. Engels werk, XIXe eeuw.
Guéridon rond en acajou. Travail anglais, XIXe siècle.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60/80 -
#708
Een eikenhouten commode met twee paneeldeuren in een gebogen front. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à deux portes pleines et à front galbé. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 155 cmEstimate: € 200/300 -
#204
“Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.
“Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#657
Een heiligenbeeld van gepolychromeerd hout. Slijtage. Omstreeks 1800.
Sculpture en bois polychrome représentant un saint. Vers 1800. Usures.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200/300 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met twee grote en twee kleine laden onderaan.
Linenpress anglais en placage d’acajou ayant deux grands et deux petits tiroirs vers le bas, en dessous de deux grandes portes.No longer availableDim. 212 x 130 cmEstimate: € 240/360 -
#643
Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#616
Een eikenhouten vitrinekast met twee paneeldeuren onderaan en een gebogen kap. XIXe eeuw.
Vitrine en chêne à deux portes pleines vers le bas et à corniche en chapeau gendarme. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#561
Een paar kleine dekselvazen van Cantonporselein met decors van personages en vogels in struiken in cartouches. XIXe eeuw. Eén deksel gerestaureerd.
Paire de vase couverts en porcelaine de Canton aux décors en cartouches de personnages et d’oiseaux dans des arbustes. XIXe siècle. Un couvercle restauré.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220/240 -
#926
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.
Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 180/240 -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#211
Een kleine glazen karaf met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor met verzilverd tinnen montuur. Vermoedelijk Mont Joye. Omstreeks 1900.
Carafon en verre à décor de fleurs peintes et émaillées à la main et à monture en étain argenté. Probablement Mont Joye, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/50 -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1060
Een lot van vijf verschillende karaffen van kristal en glas, waarbij één van de Rechtbank van ‘s Hertogenbosch. We voegen er een schenkkan met tinnen monturen aan toe.
Lot de cinq carafes en cristal et en verre. Une du Tribunal de ‘s Hertogenbosch. Nous ajoutons une verseuse aux montures en étain.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#207V.A. Winner (?)
Een vaas van gesatineerd glas met een handgeschilderd decor. Gesigneerd.
Vase en verre satiné à décor peint à la main. Signé.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 60/100 -
#1113
Een art deco glasservies met een geslepen decor, bestaande uit rode en witte wijnglazen, aperitiefglazen en borreltjes. 1 borrelglaasje manco.
Service à verres art déco à décor taillé comprenant des verres à vin rouge, à vin blanc, à apéritif et des gouttes. 1 goutte manque.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#266
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#462
“Dansende figuren” Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Boncompain.
“Danseurs”. Technique mixte. Porte une signature: Boncompain.No longer availableDim. 36 x 49 cmEstimate: € 320/380 -
#658
Een buste van donkergepatineerd gips. Gesigneerd “C. Meunier”.
Buste en plâtre à patine foncée. Signé C. Meunier.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/200 -
#267
Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel.
Trois statuettes en porcelaine polychrome signées M.I. Hummel.No longer availableEstimate: € 45/60 -
#125
“Voetballer”. Een beeld van bruingepatineerd zamak.
“Footballeur”. Statuette en régule à patine brune.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 60/80 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#605
Twee verschillende parelhalssnoeren van rooskleurige koraal.
Deux colliers de perles en corail rose.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#747Lladro
Een beeldje van een bloemenmeisje van porselein.
Statuette d’une fille aux fleurs en porcelaine.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 20/40 -
#665Cili Mapuche Pillon Indianen
Twee halssnoeren en verschillende broches en een ponchospeld bezet met lapis lazuli van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht.
Deux colliers et différentes broches, ainsi qu’une épingle de poncho sertis de lapis lazuli.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#820
Een paar driehoekige armstoelen van gesculpteerd eikenhout.
Paire de fauteuils triangulaires en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#703
Een reeks van drie eikenhouten armstoelen met stoffen bekleding. We voegen er een enkele stoel en een rond tafeltje uit dezelfde reeks aan toe.
Suite de trois fauteuils en chêne recouverts de tissu. Nous ajoutons une chaise et une petite table ronde assorties.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#200
Een 18 karaats wit en geel gouden art deco broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Broche art déco en or jaune et blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 6,90 gEstimate: € 1500/1700 -
#445
Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.
Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.No longer availableEstimate: € 80/120