#766Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#156Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#12René De LannoyPeriod: 1907-1985“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Portrait. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 31 x 29 cmEstimate: € 30 / 40 -
#190Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger en bijpassende oorbellen bezet met malachiet. Met verlengstuk.
Collier en or blanc 18 carats avec pendentif et boucles d'oreilles assorties sertis de malachite. Avec extension.No longer availableDim. Bruto: 15,92 gEstimate: € 300 / 400 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#342Een paar metalen lampenvoeten, versierd met oude schoenleesten.
#538Drie Chinese bronzen siervazen met draakvormige handvatten met ringen. Gemonteerd als lampenvoeten.
Trois vases décoratifs en bronze chinois avec poignées et anneaux en forme de dragon. Montés comme pieds de lampe.No longer availableDim. h: 27 cm (vaas); 43 cm (lamp)Estimate: € 200 / 300 -
#642Een smeedijzeren wandtafel.
#233“Sint Jozef”. Een gepatineerd houden kerkbeeld.
#722Een reclamespiegel voor Bastos in houten lijst.
Un miroir publicitaire encadré en bois pour Bastos.No longer availableDim. 36 x 51 cmEstimate: € 32 / 40