Montre de dame en or blanc 18 K, ainsi que la bracelet également en or blanc 18 K, sertis de diamants ayant un poids total de +- 0,80 ct.No longer availableDim. 22,62 gEstimate: € 800 / 1000 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#353Een grote siercoupe coupe van blauw Muranoglas.
Un collier en or blanc 18 carats avec pendentif serti de diamants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#448Een schaalmodel van een racewagen uit de jaren ‘20.
#231Must de CartierEen zijde foulard in originele doos.
#352“Kat op een kussen”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
“Chat sur un coussin”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 23 x 16 cmEstimate: € 50 / 80 -
#151Een Engelse Sterling zilveren set met vier borstels, een handspiegel en een kam. In etui.
#775Twee kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#127“Triomf”. Een allegorisch bronzen beeld op zwart marmeren sokkel.
#239“Charles X”. Een terracotta buste.
Charles X . Un buste en terre cuite.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 300 / 500