#339“Een donkergepatineerde plaasteren jongenshoofd.
#656Sarouk MahalEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#709Een paar vaasjes van meerkleurig glas in de stijl van Gallé, waarbij één met bloemendecor en het ander met decor van distels.
Paire de petits vases en verre polychrome dans le style de Gallé dont un avec décor floral, l’autre aux chardons.No longer availableDim. h: 16 & 22 cmEstimate: € 60 / 80 -
#711Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.
#457Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.
#298Een lot verzamelde werken van Jules Verne, uitgegeven bij Michel de l’Ormeraie te Parijs, omstreeks 1977. 24 delen, Franstalig.
#666HerekeEen handgeknoopt bidkleed met zeven mirhabs.
#672Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#316Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Secrétaire en bois de placage de style Louis-Philippe ouvrant à deux portes pleines en dessous de l’abattant et à un tiroir en doucine. Tablette en marbre noir.No longer availableDim. 148 x 105 x 47 cmEstimate: € 100 / 120