#157
Een gepatineerd bronzen schemerlamp met een kap van meerkleurig glas in lood in de geest van Tiffany.
Un lampadaire en bronze patiné avec un abat jour en verre polychrome et plomb, dans l’esprit Tiffany.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100/150 -
#740
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
#496
Een lage beukenhouten designtafel.
#800
#236
#324
“Herbergtafereel”. Olieverf op paneel. Eind XIXe eeuw.
”Scène dans une auberge”. Huile sur panneau. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 200/300 -
#333Delft
#354
#675Goum
Een handgeknoopt zijden kleedje.
#652L. Schellekens
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1907.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée et datée 1907.No longer availableDim. 23 x 39 cmEstimate: € 40/60 -
#465
#174E. Pirin
“Mère et enfant auprès du poulailler” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 27 x 34 cmEstimate: € 260/300