Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.

Een sigaretten doos van zilver met datum in email en Kerstherdenking 1914-1915.

Une boîte à cigarettes commémorative de la fête de Noël 1914-1918. En argent, date en émail.
Dim. 193,37 g
SKU: 1012190016.
Auction day: 10 December 2019 19:00
Catalogue #16
Estimate: € 250 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #113

    Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.

    Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.
    No longer available
    Dim. H.68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #191

    Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.

    Un garçon et une fille et une gerbe de petit bois. Une statue en bronze d’après Moreau.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #762

    “Heilige Maagd met kind.” Gravure naar P.P. Rubens. Genummerd I.B.11 - 142. Recent gerestaureerd.

    ”Vierge à l’Enfant”. Une gravure d’après P.P. Rubens. Numérotée I.B. 11 - 142. Restauration récente.
    No longer available
    Dim. 17,5 x 12 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #800

    Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.

    Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.
    No longer available
    Dim. 11,50 g
    Estimate: € 200 / 250
  • #65

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met pareltjes.

    Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de perles.
    No longer available
    Dim. 3,90 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #678

    Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.

    Une serrure en bois africain. Bambara, Mali.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #586
    Heriz

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 340 x 243 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #224
    Louis Pulinckx
    Period: 1843 - 1910

    “Personages bij een sloep aan de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Personnages et chaloupe au quai”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 45 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #333

    Een paar verguld houten tafellampen met metalen ringen. Te monteren op elektriciteit.

    Une paire de lampes de table en bois, annaux en métal.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #15

    Een 14 karaats wit goud speld bezet met kleine diamanten.

    Epingle en or blanc 14 ct serti de deux petits diamants.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 100 / 120
  • #312

    “Dame met hoed”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ‘E.V’. Restauratie in de neutrale zone.

    ”Femme avec chapeau”. Huile sur toile. Monogramme ‘E.V.’. Restauration dans une zone neutre.
    No longer available
    Dim. 32 x 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #553

    Metalen design luchter met zes lichten.

    Un lustre en métal design.
    No longer available
    Dim. H. 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 10 & 11 December 2019

10 December 2019 19:00
11 December 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 10 December 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More