Similar lots by type
-
#198Een paar negenhoekige kandelaars op ronde voet. De basis met Franse keuren van omstreeks 1800, 800‰. De bovenkant vermoedelijk jonger van omstreeks 1880. Bruto 1260 gram.
Une paire de chandeliers à neuf côtes sur pieds ronds. La base avec poinçons français vers 1800, 800‰. Le dessus plus récent, +- 1880, 1260 grammes brut.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250 / 350 -
#390Lavannes Watch CoEen lot van vier oude zakhorloges met gegraveerde zilveren kast. 800‰.
Lot de quatre montres de poche anciennes aux boîtiers en argent. 800‰.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#238Een zilveren milieu-de-table met een gedreven bloemendecor. Engelse keuren: London 1891, maker E.F.H.T en handelsmerk Hall & C°, Manchester. Eind XIXe eeuw.
Un milieu-de-table en argent avec un décor de fleurs repoussé. Poinçons anglais: Londres 1891, orfèvre E.F.H.T. et revendeur Hall & C°, Manchester. Fin XIXième siècle.No longer availableDim. l: 30 cm 418,60 gEstimate: € 200 / 300 -
#208Een groot bestek van 800‰ zilver, compleet voor twaalf personen en met uitgebreid serveerbestek. Tijdperk art deco.
Un service à couverts en argent, 800‰. Complet pour douze convives et avec un couvert à service.No longer availableDim. 8500 g bruto (6535 g zonder messen)Estimate: € 1500 / 1800 -
#197Een vierdelig Biedermeier koffie- en theestel van 812‰ zilver , waarbij de suikerpot en het melkkannetje met gevermeilleerde binnenkanten. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un service à café et thé Biedermeier en argent, 812 ‰, dont le sucrier et le pot à lait avec revêtement intérieur en vermeille. Oeuvre Allemande , poinçons d’importation belge 1831-1868.No longer availableDim. +/- 1230 gramEstimate: € 500 / 600 -
#28Twee verschillende vaasjes en een ijsemmertje van geslepen kleurloos kristal, waarbij de vaasjes met een 835‰ zilveren montuur.
Deux petits vases différents et un petit seau à glaçons en cristal taillé incolore, dont les vases avec la monture en argent 835‰.No longer availableDim. h: 11 - 14 cmEstimate: € 30 / 40 -
#242Een paar opengewerkte schaaltjes (maker Walker & Hall, keuren van Sheffield 1902) en een mandje (Victoriaanse F voor import met apocriefe Londense keuren voor 1896) met een gedreven decor van bloemen en vruchten. Sterling zilver. Engelse keuren.
Deux petites coupes ajourées (orfèvre Walker & Hall, poinçons de Sheffield 1902) et un petit panier en argent (”F” Victorien pour l’importation aux poinçons apocryphes pour Londres 1896), décor de fleurs et fruits repoussé. argent Sterling, poinçons Anglais.No longer availableDim. 199,73 gEstimate: € 80 / 120 -
#275Een Biedermeier olie- en azijnstelletje van 812‰ zilver met kristallen karafjes. Duits werk met Belgische importkeur van tussen 1831 en 1868.
Un huilier-vinaigrier Biedermeier en argent, 821‰, carafes en cristal . Travail allemand et marque d’importation belge, entre 1831 et 1868.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 140 -
#115Een zilveren kopje met ondertasje in etui. Franse keuren, 950‰. Makersmerk van Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.
Une tasse et sous-tasse en argent dans un étui. Poinçons français, 950 ‰. Paul Canaux & Cie. 1892 - 1911.No longer availableDim. 188,5 gramEstimate: € 50 / 70 -
#278Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren grepen, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#228Een paar zilveren kandelaars in Adamstijl. Geen zilverkeuren. 950 gram bruto.
Une paire de chandeliers en argent, style Adam. Pas de poinçons. 950 g brut.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 200 / 250 -
#218Een zilveren Georgian klepkan, waarbij de aanhechting van het handvat in de vorm van een blad. Niet gekeurd. Omstreeks 1830.
Une verseuse à couvercle en argent, style Georgian, avec l’attache de la poignée en forme de feuille. Pas de poinçons. Vers 1830.No longer availableDim. 933 gEstimate: € 250 / 350 -
#211Een lot zilver, bestaande uit twee serveerbestekken, waarbij één met ivoor, drie servetringen, een avondtasje, een sigarettendoosje, een muntenhangertje, een luciferdoosje, twee pillendoosjes, een eierdopje met lepel in etui, vijf lepels, zes messen en een handvat van een parasol.
Un lot d’objets en argent, comprenant deux couverts à service dont un en ivoire, trois ronds de serviettes, une pochette de soirée, deux boites à pilules, une boîte d'allumettes, un porte cigarettes, un coquetier et une cuillère dans un étui, cinq cuillères, six couteaux, et une poignée de parasol.No longer availableDim. 1430 gram brutoEstimate: € 280 / 340 -
#135Een zilveren sauskom met de basis van de handgreep in de vorm van een leeuwenkopje. Belgisch werk, XIXe eeuw.
Une saucière en argent, la base de la poignée est en forme de tête de lion. Travail belge, XIXième siècle.No longer availableDim. 412 gEstimate: € 140 / 180 -
#178Een zilveren koffiekan met houten handvat. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 700 gram bruto.
Une cafetière en argent avec une poignée en bois. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. Période 1814-1831. 700 g brut.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 300 / 350 -
#285Een klein dienblad van zilver met fraaie barokke rand van bloemen. Keur vervaagd.
Un petit plateau en argent avec rebord baroque en fleurs. Poinçons vaguement lisibles.No longer availableDim. 766,9 gramEstimate: € 180 / 240 -
#203Een zilveren en gevermeilleerde confiturier met twaalf lepeltjes. Belgische keuren, 833‰. Makersmerk ‘G’ onder een passer. 1814 - 1831. 981,5 gram.
Un confiturier en argent et vermeil et douze petites cuillères. Poinçons belges, 833 ‰. Porte la marque ‘G’ sous un compas. 1814 - 1831. 981,5 g.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 450 / 500 -
#215Een zilveren halsketting met roze kwarts en amethist.
Collier en argent serti de quartz rose et d’améthyste.No longer availableEstimate: € 120 / 150
Other lots in this auction
-
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80 -
#747“Nouveau Larousse illustré” Zeven delen. Bijgevoegd: “Larousse médical illustré”.
“Nouveau Larousse illustré” Sept volumes. On ajoute: “Larousse médical illustré”.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#270Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,18 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 1,92 gEstimate: € 400 / 500 -
#765Eikenhouten koffer. XIXde eeuw.
Un coffre en chêne. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#8Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een vaasje, een een aantal schalen en twee verschillende specerijenstelletjes.
Un lot d’objets en métal argenté comprenant un petit vase, quelques plats et deux ensembles à épices.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#70Een 18 karaats geel gouden gegraveerde fotohouder en een kruisje.
Porte-photo en or jaune 18 ct gravé. Ainsi qu’un petit cruxifix.No longer availableDim. 6,37 gEstimate: € 150 / 200 -
#79Jozef TilleuxPeriod: 1896 - 1978“Zittende personages te Doel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Personnages assis à Doel”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 26 x 34Estimate: € 150 / 200 -
#233Kruik van geglazuurd steengoed.
Une cruche en grès à glaçure.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 70 -
#444Drie schaduwbeelden polychroom met hoorn en vogelpennen. Indonesië.
Trois figures d’un théâtre d’ombres décorées de corne et de plumes d’oiseaux. Indonésie.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 50 / 60 -
#400Drie parelhalssnoeren en een hanger van malachiet.
Trois colliers de perles et un pendentif en malachite.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#113CapodimonteEen sierterrine en twee verschillende sierdekselvazen van meerkleurig aardewerk met classicistische reliëfdecors. Gemerkt onderaan.
Une terrine et deux vases à couvercles en faïence polychrome avec décors en relief classiques.No longer availableDim. h: 42, 64 & 81 cmEstimate: € 200 / 300 -
#644“Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.
“Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120

