Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sigarettendoosje van Chinese lak.

Een sigarettendoosje van Chinese lak.

Boîte à cigarettes en laque de Chine.
SKU: 1312160325.
Category: Uncategorized.
Auction day: 13 December 2016 19:00
Catalogue #325
Estimate: € 25 / 35
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #380
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Eau résistante.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1107
    Val Saint-Lambert

    Glasservies model Esneux taillé. 12 water, 11 witte, 11 rode wijn, 10 champagnecoupes, 11 likeurglaasjes. 55 stuks totaal.

    Service de verres, modèle Esneux en crital taillé. 12 verres à eau, 11 à vin blanc, 11 à vin rouge, 10 coupes à champagne, 11 gouttes, 55 pièces en total.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #1080

    Een stenen tuinvaas, gedragen door drie kindjes.

    Vasque de jardin en pierre portée par trois putti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #980

    Een Engels mahoniehouten bureau met twee ladenblokken en een kalfslederen blad.

    Bureau anglais en acajou à deux caissons aux tiroirs et à tablette en vachette.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1136

    Een schaalmodel van een Douglas DC-3 ‘Dakota’ op staander.

    Modèle d’un avion Douglas DC-3 sur support.
    No longer available
    Dim. b: 98 cm
    Estimate: € 460 / 480
  • #203
    Erard, Paris

    Een palissanderhouten kwartvleugelpiano. Begin XXste eeuw.

    Piano quart queue en palissandre. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #1098

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Tapis d’Orient en laine. Noué main.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1121

    Een balustervaas van Chinees porselein, versierd met een decor van verscheidene vogels en bloemen. XIXe eeuw.

    Vase balustre en porcelaine de Chine décoré d’oiseaux et de fleurs. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Zes zakhorloges. Eén kleine sleutelhorloge met geguillocheerde kast en vijf remontoirs waarvan een met kast gemerkt 800‰ (werk geblokkeerd), één met mooie gegraveerde zilveren kast van het merk Longines, een dameshorloge gegraveerd zilver en gedreven koper, één van gedeeltelijk verguld zilver en met een geschilderd bloemenmotief op de wijzerplaat, achteraan versierd met een gegraveerd paard en een Roskopf Chemin de Fer met gedreven kast.

    Six montres de gousset. Dont une petite montre à clé à boîtier guilloché et cinq remontoirs dont une à boîtier en argent 800‰ (mouvement bloqué), une à boîtier en argent joliment gravé de la marque Longines, une montre de dame en argent gravé et cuivre repoussé, une en argent partiellement doré et à motif de fleurs peintes à la main sur le cadran, le verso décoré d’un cheval gravé et une Roskopf Chemin de Fer à boîtier repoussé.
    No longer available
    Estimate: € 90 / 120
  • #282
    Fritz Grebe
    Period: 1851-1924

    “Herder met schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Berger et moutons”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #743

    Een oude barometer.

    Ancien baromètre.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1137

    Een mahoniehouten replica van een meesterstuk in de vorm van een trappenhuis.

    Réplique en acajou d’un pièce de maîtrise en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #748

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1106

    Een vierdelige paravent met houten kralen.

    Paravent à quatre vantaux aux perles de bois.
    No longer available
    Dim. h: 137 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #335

    Lot decoraties, medailles e.d. Leopoldsorde, Arbeid (1e en 2e klas, meerdere), Laureaat van de Arbeid brons, zilver en goud, gouden palmen, herinneringsmedaille 40-45, gewapende weerstand 40-45, Albert I, 25 jaar enz.

    Lot de décorations et de médailles dont: Ordre de Léopold (1e et 2e classe, plusieurs), Lauréat du Travail en bronze, argent et or, palmes d’or, médaille commémorative 40-45, résistance armée 40-45, Albert I, 25 ans etc.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 70
  • #390
    Festina

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #284

    “Winterpret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Scène d’hiver”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #983

    Een salon in Lodewijk XV-stijl bestaande uit twee stoelen, een canapé en een ronde tafel.

    Salon de style Louis XV comprenant deux chaises, un canapé et une table ronde.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #320
    Dupont

    Een aansteker van Chinese lak in origineel etui.

    Briquet en laque de Chine dans l’étui d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #1139

    Een replica van een meesterstuk van deels zwartgelakt mahoniehout in de vorm van een wenteltrap.

    Pièce de maîtrise en acajou formant un escalier en colimaçon.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #385
    Tommy Hilfiger

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #375
    Swatch

    Een roestvrijstalen herenhorloge. Waterbestendig.

    Montre homme en acier inoxydable. Résistant à l’eau.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 150
  • #1078
    May Claerhout
    Period: 1939-2016

    “Moeder is daar”. Een grote wandgroep van meerkleurig aardewerk. Kleine restauratie. Gesigneerd rechtsonder.

    “Moeder is daar”. Grand groupe en faïence polychrome. Petite restauration. Signé en bas à droite.
    No longer available
    Dim. b: 150 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #388

    Een lot van twee Boheemse karaffen van rood kristal.

    Lot de deux carafes en cristal rouge de Bohème.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #919

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.

    “Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Sans signature. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 32 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #903
    Stein

    Vijf bierpullen van steengoed met tinnen deksel. Eén met een jachtscène en opschrift “Die grüne Heid des Jägers Freud”, handvat in de vorm van een vos (H. 29 cm), in de buik genummerd 1032B. Eén met een romantisch koppel in een prieel (H. 22,5 cm), gemerkt LB. Eén met MÛnchner Kindl en zichten op München (H. 22 cm). Eén met guirlandes met bokkenkoppen en de tekst “Trink gut u. rein, zuviel lass sein” (H. 25 cm), onderaan gemerkt J.W.G.(?). En één met een baardige man en de tekst “gut Heil” (H. 2(..)

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #585
    Ethiopie

    Twee verschillende halssnoeren van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht in 1986.

    Deux différents colliers en “argent” 10‰. Acheté sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #609
    Eric Kengen
    Period: °1952

    “Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.

    “Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, Paris
    No longer available
    Dim. 113 x 113 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #855

    Een paar armstoelen van gesculpteerd notenhout, bekleed met naaldwerk.

    Paire de fauteuils en noyer sculpté recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Tapis persan en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 198 x 147 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #11

    Een verzilverde flessenonderzetter met bewerkte rand met bladermotief. Onderaan gemerkt.

    Dessous de bouteille en métal argenté, aile décorée de vignes. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #826

    Een mahoniehouten paraplubak met koperen binnenbak en versierd met twee koperen leeuwenkopjes.

    Bac à parapluies en acajou à intérieur en cuivre et décoré de deux têtes de lions en cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #1013
    Stein

    Vijf bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met “München Olympiade 1972”, het Münchner Kindl en gebouwen, gemerkt Marzy & Remy (H. 25 cm). Eén met zicht op Oud-Brussel (H. 19,5 cm). Eén met een herbergscène en “Hopfen u. Malz, Gott erhalt’s” (H. 22 cm). Eén met een polychrome bloemenguirlande, onderaan gemerkt (H. 14,5 cm)(kleine beschadiging). Eén met een polychrome bloementuil (H. 15 cm).

    Chope(s) à bière allemande.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #416

    Een eikenhouten eendeurskastje met een lade bovenaan. Tijdperk Régence.

    Petit meuble à une porte un un tiroir en chêne. Epoque Régence.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #631
    Volkstedt/Rudolstadt

    Een dame en een heer van meerkleurig porselein. Enkele vingertjes manco bij de dame en de wandelstok van de heer gerestaureerd. Mogelijk Macheleid of Eckert. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.

    Dame et homme en porcelaine polychrome. Quelques doigts manquent chez la femme et la canne de l’homme est restaurée. Probablement Macheleid ou Eckert. Marque sous la vase, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 180 / 200
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More