Similar lots by type
-
#491
Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
Grande bonbonnière en cristal de Bohème incoloe avec anse en argent 835‰.No longer availableDim. Ø: 19 cmEstimate: € 80/120 -
#281
Twee sets messen met gedreven en gegraveerde zilveren handvatten, negen en twaalf stuks. Slijtage.
Deux séries de couteaux aux manches en argent. Repoussé et gravé. Neuf et douze pièces. Usures.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#181Delheid
Een zilveren bestek voor twaalf personen in etui, bestaande uit grote lepels en vorken en dessertlepels en -vorken Gemerkt, 800‰.
Couvert en argent pour douze personnes en étui. Comprenant grandes cuillères et fourchettes et cuillères et fourchettes à dessert. Poinçon de 800‰.No longer availableDim. 2473,91 gramEstimate: € 1000/1200 -
#590Franklin mint
“The world’s greatest banknotes”. Een collectie van 50 miniatuur drukplaatjes van Sterling zilver.
“The world’s greatest banknotes”. Une collection de 50 planches en argent sterling.No longer availableDim. 407 gEstimate: € 120/160 -
#448
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Paire de salières en argent en forme de poissons aux récipients en verre.No longer availableDim. h: 6 cmEstimate: € 30/50 -
#748
Een kruisbeeld van meerdere houtsoorten en een zilveren corpus.
Un crucifix de différents sortes de bois et un Corpus en argent.No longer availableDim. h: 43,5 cmEstimate: € 40/60 -
#620
Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.
Farde de collection aux pièces de monnaies anciennes en argent. Belgique, Espagne, Pays-Bas, Grande Bretagne etc. Poids net. 2029 g.No longer availableEstimate: € 850/1000 -
#600
Een collectie van honderd zilveren penningen naar aanleiding van het Rubensjaar ‘77. In bijpassend collectiemeubeltje.
Collextion de 100 monnaies en argent commémorant l’année Rubens en 1977. Dans un petit meuble de collection.No longer availableDim. 3110 gEstimate: € 1300/1600 -
#87
Een zilveren pen en stempel in etui.
Plume en argent avec cachet dans un étui.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#580Franklin Mint
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 pièces de monnaie en étui. 475 g.No longer availableDim. Ø: 38 mmEstimate: € 120/200 -
#33
Een lot tafelzilver, bestaande uit twaalf messenleggers van verzilverd metaal in de vorm van hondjes, een suikertangetje in de vorm van een vogel, een flessenopener, een zilveren en een verzilverde servetring en drie zoutvaatjes met zilveren dekseltje.
Lot d’argenterie de table dont 12 porte-couteaux en métal argenté en forme de chiens, une pince à sucre en forme d’oiseau, un tire-bouchon, un rond de serviette en argent et un autre en métal argenté, ainsi que trois salières aux couvercles en argent.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#610Franklin mint
“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.
“Gemstones of the world”. Une collection de 63 minéraux dans des plaquettes en argent. Avec étui.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#816
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#697Studio Vandersteen
Suske en Wiske. Rode reeks in kleuren. 79 albums. Merendeel in goede tot zeer goede staat. Evenals: De Rammelende Rally 1973 (slechte staat), Dubbelstrip 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 en 1974.
Suske en Wiske. Série rouge en couleurs. 79 albums. Principalement en bon état. Nous ajoutons : De Rammelende Rally 1973 (mauvais état), Double album 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 et 1974.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#133Antonio AmorgastiPeriod: 1880-1942
Een fazant van donkergepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd 1920.
Faisan en bronze à patine foncée. Signé et daté 1920.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 500/600 -
#791
Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 20/30 -
#672
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.
Une canne chinoise en bois sculpté dont la poignée représente un dragon.No longer availableDim. L: 88 cmEstimate: € 80/120 -
#771
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vierge à l’enfant en biscuit blanc monochrome.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 20/30 -
#368
Een wassen Madonna en kind onder stolp.
“Vierge à l’enfant” en cire sous cloche.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 30/40 -
#234Kurt PeiserPeriod: 1887-1962
“Gamins de pêcheurs”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Gamins de pêcheurs”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 120/140 -
#103
Een siervaas van eierschaalkleurig porselein met twee handgeschilderde decors en met verguld bronzen monturen.
Vase décoratif en porcelaine de couleur naturelle aux décors peints à la main et aux montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk III-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté style Louis III, avec revêtement en tapisserie.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#426
Een eikenhouten schommelstoel.
Une chaise à bascule en chêne.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 80/100 -
#88Val St. Lambert
Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een vaasje, een coupe en een asbak. De eerste twee gemerkt.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant un petit vase, une coupe et un cendrier. Les deux premiers avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60