#166Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availableDim. 118 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#597Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages, pioenen en vogels. Restauratie aan de kraag. Omstreeks 1900.
Un vase en porcelaine de Chine, décor polychrome de personnages, pivoines et oiseaux. Restauration au col. +- 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#712Keith Elbrund“Compositie”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1974 buiten de plaat.
”Composition”. Une eau-forte. Signée et datée 1974 hors planche.No longer availableDim. 8 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#300Een 18 karaats wit gouden armband rivière bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct. H. VS.
Un bracelet rivière en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 5 ct. H. VS.No longer availableDim. 18,37 gEstimate: € 3300 / 3500 -
#705Een 18 karaats geel gouden broche bezet met een pareltjes en een camee.
Une broche en or jaune 18 ct sertie de perles et d’un camée.No longer availableDim. 9,94 gEstimate: € 150 / 200 -
#219“Lezende man”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
”Homme et lecture”. Huile sur toile. XIXème siècle. Restauration et retoilée.No longer availableDim. 76 x 62 cmEstimate: € 300 / 400 -
#727Een Tibetaans mes van brons, versierd met een gekroond fabeldier.
#38Paar oude doorlopers.
Une paire de couloirs anciens.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#298UrgosEen tafelklok met maanwijzer. Werk UW20/8.
#254K.M. Claessens“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120