#91“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld. Niet gesigneerd.
#273Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Met slinger en gewichten.
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
#347Een lot van vijftien verschillende sigaren- en sigarettendoosjes.
#378Een gepolychromeerde houten hangconsole.
Une console à suspendre en bois polychrome.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#457Een zeeschelp van meerkleurig Muranoglas.
#775Een eikenhouten staande klok met handbeschilderde wijzerplaat.
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#143Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#193Een bollantaarn met vier lichtpunten.