#16
Een met snijwerk en inlegwerk versierde eikenhouten armstoel met bordeauxrode fluwelen bekleding.
An oak armchair decorated with carvings and inlay work, with burgundy velvet upholstery.No longer availableDim. 99 x 64 x 52 cmEstimate: € 30/50 -
#74Joz. De Swerts
“Ontwerp voor een wapenschild. (en een rokende kikker)” Aquarel op papier. Toegeschreven wegens familieherkomst.
« Dessin pour un blason (et une grenouille qui fume)” Aquarelle sur papier. Attribué en raison de l'origine familiale.No longer availableDim. 78 x 54 cmEstimate: € 100/120 -
#653
A lot of 7 Chinese multicolored porcelain decorative plates. Marked at the bottom.No longer availableDim. Ø26cmEstimate: € 60/90 -
#347Rouen
Een scheerbekken in aardewerk, onderaan gemerkt “Décor-Rouen, Fait-main”.
A shaving bowl in faience, marked at the bottom as 'Décor-Rouen, Handmade.'No longer availableDim. 7 x 29 x 22 cmEstimate: € 30/40 -
#674
Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
A large cut mirror in an oak frame.No longer availableDim. h 168 x b 91 cmEstimate: € 40/60 -
#164Pieter Gorus
“Lokeren”. Schilderij olieverf op doek. Gesigneerd.
#419
Een spiegel met een verguld houten kader.
A mirror with a gilded wooden frame.No longer availableDim. 71 x 41cmEstimate: € 60/90 -
#356
Een donker houten gesculpteerd wandkastje met 3 schabben.
#397Frie Onnaing
Een art deco beeld van een meeuw in keramiek, onderaan getekend Frie Onnaing, made in France.
#90
Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en grote en kleine parels.
An 18 kt yellow gold brooch set with diamonds totaling approximately 0.15 ct, and large and small pearls.No longer availableDim. 19,35 gEstimate: € 350/450 -
#166
#72
‘Platbodem bij laag water’, olieverf op doek, gesigneerd Fr. Vantongerloo en gedateerd.
"Flat-bottom boat at low tide", oil on canvas, signed Fr. Vantongerloo and dated.No longer availableDim. h 43 x b 69 cmEstimate: € 120/180