#191SAMUD“Mobilgrave”. Een houten 5 octaafs, stille oefenpiano, met plaquette gemerkt; “MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER”. Incusief sleuteltje. Medio 1900.
"Mobilgrave." A wooden 5-octave silent practice piano, with a plaque marked; "MARQUE DE FABRIQUE L (lyre) P - DEPOSEE MOBILGRAVE SAMUD BREVETE EN FRANCE ET ETRANGER." Including a key. Circa 1900.No longer availableDim. 11 x 34 x 93cmEstimate: € 200 / 250 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair briljant van +- 0,15 ct.
#508Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
#427Mattieu“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
"Steampunk Plague Doctor". A bronze sculpted bust of a futuristic plague doctor on a marble base. Signed on the back.No longer availableDim. 14 x 12cmEstimate: € 120 / 180 -
#214M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#501Fritz KlimschEen porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
#120Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
An 18 kt white and yellow gold ring set with two brilliant-cut diamonds with a combined weight of approximately 1 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#273‘Kinderbuste.” Groengepatineerd sculptuurtje uit zamak. Gesigneerd en genummerd.
"Child bust." Small green-patinated sculpture made of zamak. Signed and numbered.No longer availableDim. h 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137“Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.
"Bacchante". A bronze sculpted statue.No longer availableDim. 46cmEstimate: € 150 / 250 -
A whitewashed Tunisian birdcage from Sidi Bou Said, made of wood and metal.No longer availableDim. 125 x Ø75cmEstimate: € 200 / 300