#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Gevelzicht’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
'Facade View', oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 65 x b 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Een lot van 2 art-deco beelden met sporen van restauratie, een groene zeilboot met meerdere stukken gerestaureerd en haarlijnscheuren en ‘Singing Sailors’ naar Edouard Cazeaux voor Dax met een restauratie aan de voet.
#492Floris Jespers“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
"Composition". Mixed technique on paper. Signed bottom left.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300 / 400 -
#470Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
An 18 kt yellow gold pendant in the shape of a harlequin.No longer availableDim. 8,90 gEstimate: € 150 / 200 -
#77DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
#588Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
A Chinese porcelain lidded jar, blue and white with figures in the decor.No longer availableDim. 147 x Ø24cmEstimate: € 80 / 120 -
A long dark red scarf made of wool and cotton. Marked.No longer availableDim. 165 x 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
"Farm view with windmill." Oil on panel. Signed. Dated 1960.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 60 / 80