#593Een gepolychromeerd houten plankmasker. West-Afrika.
#223“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
#68Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
#349Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad. Eén poot afgebroken.
#670Darius en CymaEen lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Un lot de trois montres de poche dont deux avec un boîtier en argent (une fissure au cadran et un pendentif manque).No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#328Vier bronzen vijzels in verschillende formaten.
#124Jan MaesPeriod: 1876 - 1974“Hoeve te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Ferme à Vlassenbroek". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 78 cmEstimate: € 160 / 180 -
#273Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
#307Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
"Les Chanteurs des Trois Rois". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la plaque. 2ème état, épreuve d’artiste.No longer availableDim. 10 cm x 15 cmEstimate: € 40 / 60