Similar lots by type
-
#521
Een replica van een Samuraizwaard.
Réplique d’un sabre samurai.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 80/120 -
#3
Een klein kanonnetje naar het tijdperk Lodewijk XIV.
Petit canon d’après les exemples du XVIIIe siècle.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 50/55 -
#333
Een bajonet met messingen heft.
Baïonnette avec manche en laiton.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#627
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Table à allonges et six chaises assorties de style Louis XVI.No longer availableDim. 108 x 156 cmEstimate: € 80/100 -
#286
Een gefineerd halmeubel, versierd met inlegwerk en met vijftien etsen van o.a. de Smet, Lamornière & Mols.
Meuble de vestibule en bois de placage, décor incrusté et avec quinze eaux-fortes par maîtres connus tel que De Smet, Lamorinère, Mols e.a.No longer availableDim. 256 x 155 x 26 cmEstimate: € 300/500 -
#593
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à décor de nombreux personnages, d’insectes, d’oiseaux, de papillon et de fleurs dans des cartouches sur fond vert et rose. Anses en forme de têtes de chiens Pho et aux dragons sur l’épaule. Canton, début XXe siècle.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 400/500 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#763
Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
Lot de six albums aux chromos et une grande partie de chromos dépareillés. Artis, Liebig et ‘s Lands Glorie.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#470
Een zilveren reliekhanger met een gedreven beeltenis van de Heilige Maagd met binnenin een waszegel en drie relikwieën.
Reliquaire en argent représentant une Sainte Vierge repoussée. A l’intérieur un sceau en cire et trois reliques.No longer availableDim. 4 x 4,5 cm 34,60 gEstimate: € 120/180 -
#598
Twee rechthoekige en een ronde bloembak.
Deux jardinières rectangulaires et une jardinière ronde.No longer availableDim. 76 x 25 cm Ø: 38 cmEstimate: € 100/150 -
#45
Een 14 karaats geel gouden gegraveerde cachetring met initialen.
Bague cachet en or jaune 14 K aux initiales et décoration gravés.No longer availableDim. 12,19 gEstimate: € 250/300 -
#319
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#729Leonardo TorfsPeriod: °1927
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“L’artiste”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#515
Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Meuble à musique noir édouardien avec deux portes miroir en haut et une galerie en bois tourné, six supports de musique pliants en bas. Quatre pieds avec roues en laiton. Au dos avec le sceau Brevet Stubleys n ° 578 . Début du XXème siècle.No longer availableDim. 107,5 x 65 x 37 cmEstimate: € 100/150 -
#316
Een hoekkast met zwartgelakt ruitmotief op de deur. XIXe eeuw.
Encoignure à motif de carreaux laqués noir sur la porte.No longer availableDim. 105 x 102 x 54 cmEstimate: € 40/60