Other lots in this auction
-
#560
Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A
Une paire de grands clips d'oreilles avec pierres fantaisie, poinçonnés. A.No longer availableEstimate: € 140 / 160 -
#549Gaston Relens
“Dorpszicht met kerk en rivier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een boek van de kunstenaar aan toe.
"Vue du village avec église et rivière." Huile sur toile. Signée. Nous ajoutons un livre de l'artiste.No longer availableDim. 70 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#187
Twaalf dessertvorkjes van massief zilver. Nederlandse keuren van H. Hooijkaas, tweede gehalte, datumletter H. voor 1942.
Douze fourchettes à dessert en argent massif. Poinçons hollandais de H. Hooijkaas, deuxième montant, date lettre H. avant 1942.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200 / 250 -
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#135
Een grote antieke reftertafel met bewerkte poten en smeedijzeren dwarsverbinding. Spaans werk, XVIIe eeuw.
Une grande table de réfectoire ancienne avec des pieds sculptés et une entretoise en croix en fer forgé. Travail espagnol, XVIIe siècle.No longer availableDim. 74 x 228 x 94 cmEstimate: € 400 / 600 -
#463
Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
Un grand pot à eau du Hunan en grès émaillé gris-vert, décoré d'un motif clouté sur l'épaule et de six oreilles sur l'épaule. Chine, XIXème siècle. Blessures mineures.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 500 / 800 -
#60
Een 18 K geelgouden ketting met hanger met een parel.
Un collier en or jaune 18K avec un pendentif avec une perle.No longer availableDim. 7,70 gEstimate: € 250 / 300 -
#133
Drie diverse rechthoekige schaaltjes van massief zilver. Het grootste (28 x 21 cm) met Londense keuren, datumletter h, maker SSD-ED (Drew & Sons). Het middelste (20,5 x 16 cm) met Nederlandse keuren, 2de gehalte, datumletter V, maker Voorschoten. Het kleinste met hoge rand (16 x 12 cm) met Duitse keuren voor 830/1000.
Trois plats rectangulaires divers en argent massif. Le plus grand (28 x 21 cm) avec poinçons de Londres, date lettre h, fabricant SSD-ED (Drew & Sons). Celui du milieu (20,5 x 16 cm) avec poinçons hollandais, deuxième titre, date lettre V, fabricant Voorschoten. Le plus petit à bord haut (16 x 12 cm) avec poinçons allemands pour 830/1000.No longer availableDim. 760 gEstimate: € 350 / 400 -
#605
Een wandconsole van wortelnootfineer met spiegel. Tijdperk Louis Philippe. Lichte schade aan het fineer.
Une console murale en placage de noyer avec miroir. Epoque Louis-Philippe. Légers dommages au placage.No longer availableDim. 105x40x90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#500
Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Buffet chinois en bois à deux portes et trois tiroirs. Les flancs sont ornés d'un décor sculpté de chauves-souris.No longer availableDim. b: 180 cmEstimate: € 250 / 400 -
#407
Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Porte-parapluie en fonte laqué noir.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#291Capodimonte.
“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80