#719Val St. LambertEen coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
#623Een brede houten tuinbank.
#543Een paar Chinese balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein. Kleine restauratie aan de rand.
Paire de vases balustres chinois en porcelaine de Canton multicolores et dorés. Petite restauration sur la tranche.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#32Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1946“Man met honden”. Een lithografie. Gesigneerd in de plaat.
Homme aux chiens . Une lithographie. Signée dans la planche.No longer availableDim. 38 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#258Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#742Een klasseerkastje met rolluikje.
#116Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120 / 200 -
#107Een Russische bontmuts in hoedendoos.
#44Titelpagina van de ‘Atlas Maior’. Gedrukt bij Pieter Mortier te Amsterdam. XVIIIe eeuw.
Page de titre de l ' Atlas Maior . Imprimé par Pieter Mortier à Amsterdam. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 49 x 28 cmEstimate: € 80 / 100 -
#261Delvaux, BruxellesEen zijde foulard.
Foulard en soie.No longer availableEstimate: € 140 / 200