Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.

Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.

Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.
Dim. b: 120 cm
SKU: 2710200346.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #346
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #638

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig en verguld decor van vogels en bloemen. Onderaan gemerkt.

    Vase en porcelaine de Chine à décor polychrome et doré d’oiseaux et de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    Een met brons beklede Boeddha met ruyi. Onderaan gemerkt.

    Un Bouddha couvert de bronze avec ruyi. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #194
    R. J. Van Seenus

    “Stilleven met flessen, brood en appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Nature morte avec bouteilles, pain et pommes. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 61 x 93 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #461

    Een kandelaar in de vorm van een bronzen kameel met verzilverde palmbladeren. XIXe eeuw.

    Bougeoir en forme de chameau en bronze à feuilles de palmier argentées. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #570

    Een Empire meubeltje met twee deuren en een lade in de gordel. Vergulde bronzen versierselen, grijs marmeren blad. XIXde eeuw.

    Meuble Empire ouvrant à deux portes et un tiroir en ceinture. Orné de bronzes dorés, tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #712
    Herman Selleslags
    Period: °1938

    “Jane Birkin, 1970”. Een foto. gesigneerd en gedateerd en met droogstempel.

    Jane Birkin 1970. Photo signée et datée et avec tampon à sèche.
    No longer available
    Dim. 24 x 35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #434

    “Garnalenvisser met paardenkar”. Olieverf op doek. Draagt handtekening ‘Munthe’.

    “Pêcheur d’écrevisses au char à cheval”. Huile sur toile. Porte une signature “Munthe”.
    No longer available
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #705

    Een groengepatineerd gietijzeren vogelbad met schelpvormig bassin en twee vogeltjes.

    Bain d'oiseaux en fonte patinée verte avec bassin en forme de coquille et deux oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #162
    Ed. Van Remortel

    “Het ontschepen van de vangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. gesigneerd.

    Le débarquement de la prise . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 80 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #21

    Een lot losse prentkaarten, postkaarten en gefrankeerde enveloppen. Einde XIXde, begin XXste eeuw. Daaronder een aantal kaarten van Antwerpen en publicitaire kaarten van de Red Star Line, tussen 1900 en 1907.

    Lot de cartes postales en vrac, cartes postales et enveloppes timbrées. Fin XIXème, début XXème siècle. Parmi elles, un certain nombre de cartes d'Anvers et de cartes publicitaires de la Red Star Line, entre 1900 et 1907.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #477

    Een oude wijze met perzik van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt. Staf manco.

    Un vieux sage à la pêche en porcelaine chinoise multicolore. Marqué en bas. Canne manque.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #6

    Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.

    Petit lustre en bronze à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More