#566Een machinaal geknoopt Belgisch wollen tapijt.
#678Een klein porseleinen balustervaasje met een meerkleurig decor van een vrouw met bloemen en een Chinees porseleinen kommetje met een decor van goudvissen in cartouches op gele fond. Het eerste onderaan gemerkt.
Un petit vase balustre en porcelaine à décor multicolore représentant une femme aux fleurs et un bol en porcelaine de Chine à décor de poissons rouges en cartouches sur fond jaune. Le premier est marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cm & Ø: 12 cmEstimate: € 32 / 50 -
#265Een 18 karaats geel gouden ketting met 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or blanc et jaune 18 carats serti d'un diamant ancien taillé d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,57 gEstimate: € 300 / 400 -
#579“Aziatische dame.” Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1989. Draagt stempel.
“Femme asiatique”. Technique mixte. Signée et datée 1989. Porte un cachet.No longer availableDim. 79 x 108 cmEstimate: € 100 / 120 -
#587Een met gesneden motieven bewerkte bizonschedel.
Un crâne de bison décoré de motifs sculptés.No longer availableEstimate: € 260 / 300 -
#37Een lot van veertig strips, grotendeels Asterix en Suske & Wiske.
Lot de quarante bandes dessinées, surtout Asterix et Suske en Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#57Vijf diverse Delftse tegels, versierd met personages. Blauw en wit, behalve één mangaankleurig versierd met een visser in een sloep. XVIIIde eeuw, diverse letsels.
Cinq carreaux de Delft décorés de personnages. En bleu et blanc sauf un exemplaire manganèse à décor d’un pêcher dans une chaloupe. XVIIIe siècle, plusieurs dégâts.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60 / 100