Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.

Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.

Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.
Dim. b: 120 cm
SKU: 2710200346.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #346
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #563

    Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.

    Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #556
    Begam Meshed

    Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.

    Tapis indien en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 242 x 382
    Estimate: € 200 / 240
  • #443

    Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.

    Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #397

    Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #243

    Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.

    Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 41 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #384

    Een ronde Empire piëdestal van notenhout op driepoot met vergulde klauwen. Groen marmeren bladen (gebroken en gelijmd).

    Un piédestal Empire rond en noyer sur un trépied à griffes dorées. Dessus en marbre vert (cassé et collé).
    No longer available
    Dim. H. 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #740

    Een moderne wollen kelim.

    Kilim moderne en laine.
    No longer available
    Dim. 228 x 135 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #754

    Een paar antieke mondgeblazen kleurloos glazen karaffen.

    Une paire de carafes antiques en verre incolore soufflé à la bouche.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.

    Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.
    No longer available
    Dim. 166 x 252 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #413

    Een paar bronzen kandelaars met twee lichtpunten, gedragen in de bek van fabeldieren.

    Une paire de bougeoirs en bronze à deux points lumineux, portés dans la bouche de bêtes mythiques.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #660

    Een marmeren zuil.

    Colonne en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 105 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #224

    Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.

    Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. 113 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More