Other lots in this auction
-
#563Een meerkleurig porseleinen siervaas in de vorm van een golf met schelpen en dolfijnen.
Un vase décoratif en porcelaine multicolore en forme de vague avec des coquillages et des dauphins.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 65 / 75 -
#556Begam MeshedEen handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Tapis indien en laine. Noué main.No longer availableDim. 242 x 382Estimate: € 200 / 240 -
#443Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een aardewerken pijp en een ebbenhouten heren- en damesbuste. We voegen er een Canadees aardewerken dekselpotje aan toe.
Lot d'art africain, composé d'une pipe en terre cuite et d'un buste masculin et féminin en ébène. Nous ajoutons un pot en terre cuite canadien avec couvercle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#397Een drinkende clown van meerkleurig Italiaans aardewerk. Onderaan gemerkt.
Clown buvant en faïence italienne polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 60 -
#243Een lopende leeuwin van donkergepatineerd op zwart marmeren sokkel.
Une lionne marchant à patine sombre sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 260 / 300 -
#384Een ronde Empire piëdestal van notenhout op driepoot met vergulde klauwen. Groen marmeren bladen (gebroken en gelijmd).
Un piédestal Empire rond en noyer sur un trépied à griffes dorées. Dessus en marbre vert (cassé et collé).No longer availableDim. H. 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#740Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableDim. 228 x 135 cmEstimate: € 40 / 50 -
#754Een paar antieke mondgeblazen kleurloos glazen karaffen.
Une paire de carafes antiques en verre incolore soufflé à la bouche.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 80 / 120 -
#156Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#413Een paar bronzen kandelaars met twee lichtpunten, gedragen in de bek van fabeldieren.
Une paire de bougeoirs en bronze à deux points lumineux, portés dans la bouche de bêtes mythiques.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 100 -
#660Een marmeren zuil.
Colonne en marbre.No longer availableDim. h: 105 cmEstimate: € 120 / 200 -
#224Een fraai uitgewerkte vergulde schouwspiegel in Lodewijk-XV-stijl, versierd met bloemen.
Trumeau de style Louis XV joliment sculpté et doré à décor de fleurs.No longer availableDim. 113 x 124 cmEstimate: € 200 / 300


