Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.

Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.

Encrier en fer forgé avec trois récipients en verre et deux plumes dans un étui.
Dim. h: 21 cm
SKU: 2604220335.
Auction day: 26 April 2022 19:00
Catalogue #335
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #478

    “Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.

    « Hippopotames ». Un groupe de fontaine en bronze.
    No longer available
    Dim. 35x130x70 cm
    Estimate: € 3200 / 3400
  • #240

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,32 ct, chacune avec une perle grise.
    No longer available
    Dim. 5,92 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #234

    “Hollands landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.

    "Paysage hollandais". Huile sur toile. Signée et datée 1891.
    No longer available
    Dim. 37 cm x 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #607

    Een gepolychromeerd houten zonnemasker. Bwa, Burkina Faso.

    Un masque solaire en bois polychrome. Bwa, Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #663

    Een kleine vaas op voet van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Bijgevoegd een grotere vaas in donkerrood met geslepen decor.

    Un petit vase sur piédouche de cristal bleu doublé et taillé. On y joint un vase plus grand en rouge foncé avec un décor taillé.
    No longer available
    Dim. h: 26 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #184

    Een lot van drie hertengeweien op muurplaat. Eén beschadigd.

    Lot de trois bois de cerf sur plaque murale. Un endommagé.
    No longer available
    Dim. b: 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #195

    Een gietijzeren tuinvaas.

    Vase de jardin en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm Ø: 50 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #213

    “Bacchanaal met Bacchus, Bacchanten en saters”. Grote groep van veelkleurig porselein. Napels, onderaan gemerkt met de gekroonde N.

    Bacchanale avec Bacchus, Bacchantes et Satyres. Grand groupe de porcelaine multicolore. Naples, marqué en bas du N couronné.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #479

    Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

    Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #268

    Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.

    Un grand vase en faïence à décor floral.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #333
    Lladro

    “De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.

    "La porteuse d'eau", "Deux soeurs", "La fille aux pigeons". Trois groupes en porcelaine. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm - 33 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #36

    Een fraaie zuil van grijsgeaderd marmer.

    Une belle colonne de marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. h: 106 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More