Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
René Storms

Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.

Un pied de lampe en fer forgé, décoré de plusieurs roses. Signé et daté 2019.
Dim. h: 50 cm
SKU: 1312220233.
Category: Verlichting.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #233
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Storms

  • #685
    Marie Storms

    Een siercollier met fantasiestenen.

    Un collier décoratif avec des pierres fantaisie.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250

Similar lots by type

  • #557
    L. Drimmer

    Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence à glaçure rouge et noire à motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 75 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #401

    Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.

    Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #680

    Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.

    Une suspension vintage en plastique brun fumé. années 70.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #337

    Twee lampenvoeten van gekleurd Italiaans kristal.

    Deux pieds de lampe en cristal italien coloré.
    No longer available
    Dim. h: 37 & 30 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #207

    Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #690

    Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.

    Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #248

    Een tafellamp op basis van een kunststoffen beeld naar voorbeeld van Moreau en met twee lichtpunten.

    Une lampe de table basée sur une sculpture en plastique d’après Moreau et à deux points lumineux.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #567
    L. Drimmer

    Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.

    Un pied de lampe en faïence à glaçure verte à motifs dorés. Marqué.
    No longer available
    Dim. H: 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #588

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #670

    Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.

    Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #363

    Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.

    Pied de lampe en marbre veiné rouge avec abat-jour.
    No longer available
    Dim. h: 74 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #675

    Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.

    Lustre à un point lumineux et pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #413

    Een paar verchroomde designkandelaars.

    Une paire de bougeoirs design chromés.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.

    Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #304
    Pierre Dyckmans

    “ De vlucht naar Egypte” & ”Vrouw met spinnenwiel”. Twee potloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd en de eerste gedateerd 1918.

    "La Fuite en Egypte" & "Femme au rouet". Deux dessins au crayon sur papier. Les deux signés et le premier daté de 1918.
    No longer available
    Dim. 27x22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #106

    Een eikenhouten gatelegtafel. Engeland XIXde eeuw. Open gemeten.

    Une table gateleg en chêne. Angleterre XIXème siècle. Mesurée ouvert.
    No longer available
    Dim. 69 x 139 x 112 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #399

    “Stilleven met boek en fles, op abstracte achtergrond.” Gemengde techniek op papier.

    "Nature morte avec livre et bouteille, sur fond abstrait." Technique mixte sur papier.
    No longer available
    Dim. 57 x 47 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #116

    Een eikenhouten tafel met kantelend blad en op sledepoten. Zuid-Duitsland, omstreeks 1700. Blad mogelijk recenter.

    Table en chêne avec plateau inclinable et pieds luge. Allemagne du Sud, vers 1700. Tablette peut-être plus récente.
    No longer available
    Dim. 74 x 116 x 70 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #90

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,31 ct.
    No longer available
    Dim. 4,64 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #504
    Jan De Landtsheer

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.

    "Paysage". Huile sur toile. Signé et daté 1924.
    No longer available
    Dim. 80 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #387

    Een vaas van blauw Booms glas met antiek-Egyptisch geïnspireerde figuren in een vergulde fries.

    Un vase en verre bleu de Boom avec des personnages antiques d'inspiration égyptienne dans une large frise.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #365

    Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.

    Une cave à liqueurs en forme de livres en trompe l'oeil. A l'intérieur une carafe et deux verres à liqueur décorés d'un cerclage doré.
    No longer available
    Dim. H. 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #105

    Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,75 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,75 ct.
    No longer available
    Dim. 6,90 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #174

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #146

    Een Jacobean Wainscotstijl armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. Rijkgesculpteerde rug met rozetten. Gedraaide poten met H-verbinding. Elegant gebogen armleuningen.

    Un fauteuil de style Jacobean Wainscot en chêne sculpté. Dos richement sculpté de rosaces. Pieds tournés avec joint en H. Accoudoirs élégamment incurvés.
    No longer available
    Dim. H. 111 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #612
    Joris Minne
    Period: 1897 - 1988

    “Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.

    "Nu couché". Crayon sur papier. Signé et daté 1961.
    No longer available
    Dim. 41 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 140
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More