#720GabbehEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#263Een groep documenten betreffende Panamarenko voor het cultuurjaar ‘93 Antwerpen. We voegen er een recenter boek aan toe.
#472Tony BlickxPeriod: 1926 - 2000“Abstract”. Chinese inkt op papier. Gesigneerd.
”Abstrait”. Encre de Chine sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#631Een vaas van geel glaspasta met een mirafioredecor.
#442Cornelis“Personages”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Personnages”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 49 x 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#260Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met een centrale diamant emerald cut van ± 0,90 ct. en twee diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central ‘Emerald Cut ‘ de ± 0,90 ct et de deux diamants baguettes ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 2500 / 2700 -
#468Een houten Pounoumasker. Kameroen.
#309“Landschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd rechts onderaan.
”Paysage”. Huile sur toile. Signature illisible en dessous à droite.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 200 / 240 -
#177Louis LeloupEen platte buikvaas van meerkleurig en gesatineerd glaspasta. Onderaan gesigneerd.
Un vase pansu plat en pâte de verre satinée et polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 220 / 240 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue hivernale sur fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 69 cmEstimate: € 100 / 160 -
#710Een Nepalees Bakthapurtapijt.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,35 ct.No longer availableDim. 2,73 gEstimate: € 600 / 700