Similar lots by type
-
#866Carl, Paris
Twee houten vintage bijzettafeltjes, versierd met resp. bruine en groene glazen plaatjes. Met twee bijpassende lampen. Jaren ‘70. Kleine beschadiging onderaan één van de lampen.
Deux guéridons vintage en bois décoré de plaques en verre brun et vert. Avec deux lampes assorties. Années 70. Petit dégât à l’une des lampes.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1115
Een gietijzeren staande kandelaar. Gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en fonte. Monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#386
Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#407
Een bronzen luchtertje in de vorm van gebladerte met bloemvormige glazen kapjes.
Petit lustre en bronze en forme de feuillages aux abat-jour en verre en forme de fleurs.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 30/40 -
#1133
Een paar girandoles van brons met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 200/240 -
#761
Een grote luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Grand lustre à huit lumières aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#400
Een koperen luchter in Empirestijl met zes lichtpunten en bovenaan versierd met kleine engelenkopjes. Jaren ‘20.
Lustre en cuivre de style Empire à six lumières et le dessus décoré de têtes d’angelots. Années 20.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#1138
Een bronzen luchter in barokke stijl met zes lichtpunten.
Lustre en bronze de style baroque à six lumières.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#396
Bronzen kandelaar in Renaissancestijl, gedreven decor met engelenkoppen. Op drie bolpootjes en gemonteerd op elektriciteit.
Candélabre en bronze de style Renaissance à décor repoussé de têtes d’angelot. Sur trois pieds boules et monté à l’électricité.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#771
Een messingen luchter met zes lichtpunten met een glazen coupe en kapjes.
Lustre en laiton à six lumières aux coupe et abat-jour en verre.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#767
Een messingen luchter met acht lichtpunten, versierd met gebladerte en vogelkoppen.
Lustre en laiton à huit lumières décoré de feuillage et de têtes d’oiseaux.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#757
Een luchter van koper en brons met drie dubbele lichtpunten en een centrale lamp, gedragen door een putto met een porseleinen roosje.
Lustre en cuivre et bronze à trois lumières doubles et une lampe centrale porté par un putto avec une rose en porcelaine.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1134
Een bronzen luchter met zes lichtpunten.
Lustre en bronze à six lumières.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#322Karl Blynckens (?)
“Straat in een Zuid-Franse stad”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd C.B. en achteraan gesigneerd.
“Rue dans une ville du Midi”. Huile sur toile. Monogrammée C.B. et signée au verso.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 50/80 -
#1145
Een luchter met acht lichtpunten met kristallen pendeloques.
Lustre à huit lumières et aux pendeloques en cristal.No longer availableEstimate: € 120/180
Other lots in this auction
-
#138
Een damesbuste op pilaar van steengoed met een okerkleurig patina.
Buste de dame sur une colonne en grès à patine ocre.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 100/180 -
#712
“Voor een gijzelaar”. Een lithografie van Roland Bugnon. Gesigneerd en genummerd 23/200 buiten de plaat. We voegen er een onleesbaar gesigneerde lithografie met een abstracte voorstelling aan toe.
“Pour un otage”. Litho par Roland Bugnon. Signée et numérotée 23/200 hors planche. Nous ajoutons une litho signée illisiblement représentant une composition abstraite.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#206
Een slaapkamer van gefineerd hout, bestaande uit een tweepersoonsbed, twee nachtkastjes met marmeren blaadjes, een grote driedeursgarderobe, een commode met marmeren blad, een staande kapstok en een tafeltje.
Chambre à coucher en bois de placage comprenant un lit double, deux tables de chevet aux tablettes en marbre, une garde-robe à trois portes, une commode à la tablette en marbre, un porte-manteau et une petite table.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#158
Een sauskom van 800‰ zilver.
Saucière en argent 800‰.No longer availableDim. 629,85 gEstimate: € 260/300 -
#146
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met bloemen in het decor.
Tapis persan en laine à motifs de fleurs. Noué main.No longer availableDim. 310 x 203 cmEstimate: € 200/300 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50/80 -
#449
“Compositie” Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Popzyk.
“Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Popzyk.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 260/300 -
#1049
Een houten bijzettafeltje met rond blad op centrale driepoot.
Table d’appoint en bois à tablette ronde sur tripode.No longer availableDim. Ø: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#952Jan Abraham MondtPeriod: 1859 - 1941
“Bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
“Arbres”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableDim. 80 x 90 cmEstimate: € 150/250 -
#957
“Harlekijnen met een fruitschaal”. Een groep van donker- en goudgepatineerd brons op een groen marmeren sokkel.
“Arlequins à la coupe de fruits”. Groupe en bronze à patine foncé et doré sur socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 40/60 -
#577
Een dekselvaas van Aritaporselein met een decor van personages in een landschap. Japans werk.
Vase couvert en porcelaine d’Arita à décor de personnages dans un paysage. Travail japonais.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/140 -
#164Emiel Van Schepdael
“Wandelpaadje bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60/100