#834Een staande lamp van onyx en messing.
Lampadaire en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
#336Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#363Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
#36Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
#754Een staande lamp van gedraaid notenhout.
#832Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#147Een lamp van meerkleurig Duits porselein met personages tijdens de oogst. Gemerkt onderaan.
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
#815Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
#797Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#727Römische Glashütte, LinzEen meerkleurige glaspasta vaas. Oostenrijks werk. Onderaan gemerkt.
Vase en pâte de verre polychrome. Travail autrichien. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 50 / 60 -
#740Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,58 ct.No longer availableDim. 8,07 gEstimate: € 750 / 850 -
#205Een 18 karaats roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,56 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 1,56 ct.No longer availableDim. 10,15 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#21Een lot van vier teddyberen.
#609Een XIXe eeuwse Belgische tschako.
#767Een rechthoekige tafel van glas en plexi.
#556BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 345 x 248 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697“Livre d’or du Centenaire Belge”. 1930.
“Livre d’Or du Centenaire Belge”. 1930.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Tapisserie d’Orient en laine représentant Central Park à New-York. Noué main.No longer availableDim. 90 x 140 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48HerfordEen groepje van meerkleurig Duits porselein in de vorm van een koppeltje met bloemenmand. Gemerkt.
Petit couple au panier fleuri en porcelaine polychrome allemande. Avec marque.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 20 / 25