Other lots in this auction
-
#379R. Van Oppen
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Marine avec voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 41 cm x 34 cmEstimate: € 50/80 -
#594Van Drommen
“Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
"Avila". Aquarelle sur papier. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 31 cm x 50 cmEstimate: € 80/100 -
#442
“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
"Verger expressionniste." Huile sur papier. Pas clairement signé.No longer availableDim. 36,5 x 48,5 cmEstimate: € 80/120 -
#19Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
"Cathédrale ) Coin de l’Hôtel de ville - Anvers". Une gravure. Signée et numérotée 62/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 36 cm x 25 cmEstimate: € 40/60 -
#417
Een aardewerken pot met deksel afkomstig van opgravingen in Ghana. XVIde eeuws.
Un pot en terre cuite avec couvercle provenant de fouilles au Ghana. 16e siècle.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#110
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 1,19 ct.No longer availableDim. 20,63 gEstimate: € 1200/1300 -
#475
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Un secrétaire pliant en chêne avec un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 100 x 82 x 52 cmEstimate: € 120/180 -
#278
“L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.
"L'album de la guerre 1914-1919, l'Illustration". Une documentation en deux parties de la Première Guerre mondiale de l'année 1923.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 40/60 -
#449
“Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
"Collage avec du papier." Technique mixte. Porte une signature.No longer availableDim. 47 x 64 cmEstimate: € 260/300 -
#507Mimosa
Een art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.
Un vase art déco en verre de Scailmont, Manage. D'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 220/240 -
#38
Een lot Zuid-Europees aardewerk, bestaande uit drie wijnkruikjes, een grote kruik en een schenkkan, een klein kruikje en uitgewerkte sierkan.
Lot de faïences d'Europe du Sud, composée de trois cruches à vin, une grande cruche et un pichet, une petite cruche et une verseuse décorative élaborée.No longer availableDim. h: 15 - 43 cmEstimate: € 60/80 -
#85Val Saint-Lambert
Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Vase flûte en cristal taillé, en partie teinté rouge dans la masse. Marqué en bas, signé Kopec et numéroté. Avec étiquette.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 100/150