Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.

Een smeedijzeren milieu-de-table, versierd met rozen en met glazen schaal.

Milieu de table en fer forgé et verre. Décor de roses en relief.
SKU: 2908170297.
Category: Uncategorized.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #297
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #330

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger in de vorm van een hartje bezet met diamentjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,17 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif en forme de coeur serti de diamants ayant un poids total de ± 0,17 ct.
    No longer available
    Dim. 3,10 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #525
    F. Z. M. 1955 / 61.

    Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.

    Paire de lunettes de théâtre en laiton en nâcre. Avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #826

    Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.

    Deux chenets style Louis XV en bronze doré.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #105

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,74 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 1,26 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #535
    Heraeus Edelmetalle GmbH Hanau

    Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.

    Suite de six ligots en argent 999‰ représentant des bâtiments à Offenbach.
    No longer available
    Dim. 186,65 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #545

    Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.

    Partie de couvert en argent aux poinçons hollandais de 833‰. Comprenant une grande fourchette et une cuillère et six petites fourchettes. Nous ajoutons quatre petites cuillères en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 137,45 g
    Estimate: € 40 / 50
  • #335

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 4,90 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #395

    Een zilveren armband bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 10 ct.

    Bracelet en argent serti de rubis ayant un poids total de ± 10 ct.
    No longer available
    Dim. 14,43 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #400

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met fantasiestenen en twee parels.

    Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de pierres de fantaisie et de deux perles.
    No longer available
    Dim. 3,70 g
    Estimate: € 50 / 100
  • #540

    Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.

    Montre de poche en argent 800‰ dans une boîte en bois peint à décor de trois chats. Nous ajoutons une montre de poche à réparer en argent 800‰.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #812

    Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.

    Lustre en laiton à cinq bras, chaque fois à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #295

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.
    No longer available
    Dim. 9,35 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #175

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een grijze parel.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une perle grise.
    No longer available
    Dim. 10,32 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #450

    Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.

    Petite blouse en soie à col en dentelle mécanique. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #616

    Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.

    Un divan en acajou. Milieu du XXième siècle.
    No longer available
    Dim. b: 231 cm
    Estimate: € 240 / 360
  • #530

    Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.

    Huit épingles de cravate différentes en métal argenté et doré dont une dans la boîte d’origine de S.T. Dupont France.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #806

    Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.

    Sac-à-perles en cristal et cuivre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #445

    Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.

    Deux fanchons en dentelle dite Vieux-Flandres. Nous ajoutons un col en dentelle aux fuseaux.
    No longer available
    Dim. 65 x 29 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #440

    Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.

    Grande bordure en dentelle noire flamande.
    No longer available
    Dim. 190 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 200
  • #350

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,49 ct. en een amethist van ± 7,24 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,49 ct et d’une améthyste de ± 7,24 ct.
    No longer available
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #619

    Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.

    Console décorée de surfaces en ronce et aux montures en bronze. Tablette en marbre veiné gris. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 106 x 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #820

    Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.

    Miroir rectangulaire en noyer aux détails en cuivre jaune.
    No longer available
    Dim. 141 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #823

    Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.

    Pendule murale ancienne de type “staartklok” frisonne au cadran en laiton repoussé et polychrome à décor de bateaux. Première moitié du XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h 125 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #625

    Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.

    Une table d’examen gynécologique. Années ‘60.
    No longer available
    Dim. H: 90 cm B: 120 cm D: 49 cm
    Estimate: € 100 / 140

Other lots in this auction

  • #601

    Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.

    Un grand plat en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. Ø: 47 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #173

    “Struisvogel”. Een beeld van donkergepatineerd brons.

    “Autruche”. Une statue en bronze patiné.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #592

    “Voor Iris. Meisje bij het raam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Met opdracht aan de achterkant.

    “Pour Iris. Fillette prés de la fenêtre”. Huile sur toile. Porte la signature: “ Paerels”. Dédicace au dos.
    No longer available
    Dim. 91 x 65 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #775

    Een notenhouten muziekstaander in vier niveuas. Gedelte van de balustrade opnieuwt e bevestigen.

    Une étagère à musique en noyer à quatre niveaux. Une partie de la balustrade est a réparer.
    No longer available
    Dim. h: 119 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #553
    Unica Belgium

    Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.

    Ancienne poupée en plastique aux yeux dormeurs sur support. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #436

    Een piëdestal van gedraaid eikenhout.

    Un piédestal en chêne torsadé.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #665

    Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.

    Une table de salon en cuivre jaune avec tablette en verre et décor Eglomise de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. 48 x 100 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #46

    Notenhouten armstoel in Lodewijk XV stijl met gebloemd naaldwerk.

    Fauteuil en noyer de style Louis XV recouvert de tapisserie florale.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #176

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #612

    Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.

    Commode en bois de placage d’inspiration Louis XV ouvrant à trois grands et trois plus petits tiroirs. Tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. 85 x 115 x 53 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #544

    “Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.

    “Cirque”. Une reproduction d’après une oeuvre de Matisse. France, 1990.
    No longer available
    Dim. 50 x 76 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #43

    Een juwelendoosje van meerkleurig porselein, het deksel getooid met een dame met bal. Onderaan genummerd.

    Boîte à bijoux art déco en porcelaine polychrome. Couvercle surmonté d’une femme au ballon. Numéro sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More