#6
Een gepatineerde houten hangconsole in barokke stijl.
#350
#516Hereke
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
#55Lapponia Finland
Een 14 K geelgouden broche bezet met drie pareltjes.
#292
“Sint Antonius” & “Christus Heilig Hart”. Twee gepolychromeerde plaasteren Heiligenbeelden onder stolp. (De tweede met schilfer aan de voet).
Saint Antoine & Christ Sacré-Cœur. Deux statues de saints en plâtre polychrome sous une cloche. (La seconde avec un éclat au pied).No longer availableDim. h: 43 & 53 cm (stolp)Estimate: € 80 / 100 -
#491
#338
Een groot en gevarieerd lot kunstboeken.
#104
“Stilleven met appel en wijnglas”. Olieverf op paneel.
#482
#140
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,43 gEstimate: € 300 / 400 -
#281
Een Italiaanse tropenhelm uit de Tweede Wereldoorlog.
#561
Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Une statue balinaise en bois sculpté.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 30 / 50