#453Lolo Palazzo
#223
“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
#292Claude Sielens
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nu féminin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 23 cm x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#356
#125
“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
#95Val Saint-Lambert
#388
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
#364
"Nu féminin avec lévrier". Une lithographie d'après Kyck par Ward.No longer availableDim. 22,5 cm x 30 cmEstimate: € 80/100 -
#148Delvaux, Bruxelles
Een handtas van wit leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
#203Val Saint-Lambert
#608
Een opgezette marter.
Une martre empaillée.No longer availableDim. l: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#691
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Trois bougeoirs en métal argenté de différentes hauteurs.No longer availableDim. h: 40, 46 & 52 cmEstimate: € 60/80