#587Een bankje van Chinees aardewerk met blauw glazuur.
#326Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
#735Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti en rectangle de brillants ayant un poids total de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 600 / 800 -
#474Een lot varia met onder meer een verrekijker, een struisvogelei, enz.
#124Lucien NolensPeriod: 1879 x 1954“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Charrue de fermier”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 50 x 67 cmEstimate: € 40 / 60 -
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#797Een roodgelakt Chinees barmeubel met twee deuren en met spiegelglas binnenin.
#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#242Simonne Beardswood“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#654Klaptafeltje met een gelakt Chinees decor op zwarte fond.
Une petite table à tablette rabattable, décor laque de Chine sur fond noir.No longer availableDim. 55 x 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van pioenen en vogels
Une paire de pots à gingembre en porcelaine à décor bleu sur blanc de pivoines et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 160 -
Pendule en cuivre sous cloche en verre. Cadran en porcelaine, motif de fleurs.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80