#35Een 18 karaats geel gouden zegelring.
Bague chevalière en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 80 / 120 -
#399Jaak Gorus“Schoolgaande”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
”Ecolier”. Une eau-forte. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 25 / 35 -
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#372Drie chromo-albums: - “Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.
Un lot de trois albums Chromo:- Onze Kongo”. Chocolade Jacques- “Gullivers reizen”. Victoria.- “De 3 musketiers”. Victoria.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#328Een lot van elf kleurloze glazen vazen op voet.
#542“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening ‘Kup..’.
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#58Kleine terrine van polychroom Parijs’ porselein, met onderschaal.
#470Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 4,80 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 4,80 ct.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#349Roelans“Landschappen”. Twee houtskooltekeningen, gesigneerd en één met opdracht.
”Paysages”. Fusains, signés et un avec dédicace.No longer availableDim. 28 x 40 & 27 x 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264L. Blanpain“Rijkswachtofficier te paard”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1887.
”Officier de la Gendarmerie à cheval”. Huile sur panneau. Signé et daté 1887.No longer availableDim. 28 x 32 cmEstimate: € 180 / 220