#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#258Een kruikje, een schaaltje en een kannetje van oud Vlaams aardewerk.
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#225Een lang fijn parelcollier met zoetweterparels en een 18 karaats geelgouden slot.
Collier de perles d’eau douce long et fin, fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 250 / 300 -
#515Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met tukoois en parels.
Chaîne en or jaune 18 ct et son pendentif serti de turquoise et de perles.No longer availableDim. 20,87 gEstimate: € 350 / 450 -
#59Herman BielingPeriod: 1887-1964“Cactus”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Cactus”. Aquarelle sur papier. Signature ‘Bieling’.No longer availableDim. 18,5 x 24,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#208Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
#621Een pijpvaas van celadonporselein. Onderaan gemerkt.
Un vase à long col en porcelaine céladon. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 650 / 750 -
#228Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein met een handgeschilderd decor van een koppel.
Une paire de vases en porcelaine polychrome dorée, décor peint à la main d’un couple.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#265Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,82 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,82 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 1450 / 1650 -
#690Een zilveren munt. 900‰. 5 Franse Frank. Hercule 2de Republiek 1849.
#499“Waterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Vanderberg’.
”Paysage fluvial”. Huile sur toile. Signée ‘Vanderberg’.No longer availableDim. 25 x 40 cmEstimate: € 100 / 120