Other lots in this auction
-
#478Een vaas van Chinees porselein met een decor van pauwen en pioenen. Met houten sokkel.
Vase en porcelaine de Chine à décor de paons et pivoines. Avec socle en bois.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 50 / 70 -
#144“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#434“Drie geisha’s in een landschap”. Ingekleurde Japanse houtsnede. Enige vochtschade.
Trois geishas dans un paysage. Gravure sur bois japonaise colorée. Quelques dégâts d'humidité.No longer availableDim. 38 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#412“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90 / 120 -
#20Een 14 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 80 / 100 -
#279Een sierbord van Brussels aardewerk met een meerkleurig decor van een tamboer. Omstreeks 1830.
Une assiette décorative en poterie bruxelloise avec un décor de tambour multicolore vers 1830.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#466Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 237 x 170 cmEstimate: € 100 / 150 -
#659“Vogels”. Een abstracte compositie op papier. Draagt monogram ‘HM53’
Oiseaux. Une composition abstraite sur papier. Porte le monogramme 'HM53'No longer availableDim. 23 x 17 cmEstimate: € 80 / 120 -
#285Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,56 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,56 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 950 / 1100 -
#670Twee witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Bijgevoegd een laag boudoirstoeltje in dezelfde stijl.
Deux chaises de style Louis XVI patinées blanches. Ainsi qu’une chaise basse de boudoir dans le même style.No longer availableDim. 90 X 48 cmEstimate: € 40 / 50 -
#307Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd messing op dienblad.
Un service à café et thé en laiton plaqué argent quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 10- 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#664“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Een prent en een vlagje n.a.v. de aankomst in Brussel, gedateerd 25-8-45.
“Eere aan U, Koning Leopold III,...”. Estampe et petit drapeau commémorant l’arrivée à Bruxelles, le 25/8/1945.No longer availableEstimate: € 60 / 80

