Other lots in this auction
-
#97Een paar merkwaardige vazen van geglazurd aardewerk met bloesems in hoogreliëf. Gemerkt ‘Austria’ onderaan. Toegeschreven aan Riessner, Stellmacher & Keller. Omstreeks 1900.
Une paire de vases remarquables en faïence émaillée avec des fleurs en haut-relief. Marqué 'Austria' en bas. Attribué à Riessner, Stellmacher & Keller. Vers 1900.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#592“Vlakkencompositie”. Een uit twintig losse vlakken opgebouwde collage in diverse technieken op papier. Gemonogrameerd ‘B C’ en gedateerd ‘24.
Composition aux surfaces. Un collage construit à partir de vingt carreaux séparés en diverses techniques sur papier. Monogrammé 'B C' et daté '24.No longer availableDim. 30 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#414PolaroidEen SX-70 vouwcamera in bijna nieuwstaat. In lederen draagtas, met originele handleiding en twee Philips ‘Flashbars’. 1972 - 1981.
Un appareil photo pliable SX-70 dans un état proche du neuf. Dans un étui de transport en cuir, avec le manuel d'origine et deux Flashbars Philips. 1972 - 1981.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#383Een Chinees kommetje van grijs geglazuurd crackleware.
Un bol chinois craquelé émaillé gris.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#496BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 358 x 260 cmEstimate: € 200 / 250 -
#586Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 250 x 175 cmEstimate: € 50 / 80 -
#645Een houten zuil met imitatiemarmeren schildering.
Une colonne en bois avec une peinture imitation marbre.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 80 / 120 -
#62Leo JordaensPeriod: 1944-2000“Vissersboot op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Bateau de pêche en mer. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#283Een messingen samovar.
Un samovar en laiton.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 50 -
#165Een 18 K geelgouden trouwring en een verlovingsring bezet met een fantasiesteen.
Une alliance en or jaune 18 carats et une bague de fiançailles serties d'une pierre fantaisie.No longer availableDim. 9,57 gEstimate: € 250 / 300 -
#129Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 x 1948“Antwerpen”. Een voorontwerp voor een affiche. Houtskool en aquarel op papier. Gesigneerd.
“Anvers”. Projet d'affiche. Fusain et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 300 / 350 -
#118“Jongen met schelp”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Jean-Baptist Carpeaux.
Garçon au coquillage. Une statue en bronze sur un socle en marbre d'après une oeuvre de Jean-Baptiste Carpeaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 300

