Other lots in this auction
-
#680Een jardinière op voet van geglazuurd aardewerk met een decor van druiventrossen en -bladeren. Restauratie aan de sokkel.
Une jardinière sur un socle en faïence émaillée à décor de grappes et de feuilles. Restauration sur le socle.No longer availableDim. h: 32 + 85 cm Ø: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#58“Vrouw met hond”. Een groep van wit crackleware. Gesigneerd Lejan.
Femme avec chien. Un groupe en craquelé blanc. Signé Lejan.No longer availableDim. l: 53,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#525Een 18 K roze gouden ring bezet met vier kleine briljantjes en een centrale Fancy diamant van +- 0,30 ct.
Une bague en or rose 18 K sertie de quatre petits brillants et d'un diamant Fancy central de +-0,30 ct.No longer availableDim. 3,60 gEstimate: € 450 / 500 -
#297Een lot messing, bestaande uit een doosje in de vorm van een tombe, een postzegelkistje, een kleine art nouveau vrouwenbuste en een notenkraker in de vorm van een krokodil.
Un lot en laiton, composé d'une boîte en forme de tombe, d'une boîte à timbres, d'un petit buste féminin Art Nouveau et d'un casse-noix en forme de crocodile.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#609Fez.“Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.
“Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#160Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een Maja beeld.
Un collier en or jaune 18 carats avec pendentif en forme de statue Maja.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 130 / 160 -
#10Een 18 K geelgouden schakelketting.
Un collier à maillons en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 2,83 gEstimate: € 100 / 150 -
#253Een paar porseleinen lampenvoeten met bloemendecor.
Une paire de pieds de lampe en porcelaine à décor floral.No longer availableDim. h: 64 cm (m.k.)Estimate: € 50 / 80 -
#378Glazen vaas. Meerkleurig. Gemerkt.
Vase en verre. Multicolore. Marqué.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#139René de BaugniesPeriod: Leuven 1869 - Elsene 1962“Village des Avins”. Olieverf op doek. Gesigneerd en achteraan gedateerd 1930-31.
Village des Avins. Huile sur toile. Signée et datée 1930-31 au dos.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 200 / 300 -
#305Een 18 K geelgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,24 ct.No longer availableDim. 2,15 gEstimate: € 250 / 300 -
#308Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50 / 70

