Other lots in this auction
-
#554
Een vintage houten meubeltje met roldeurtjes.
Un meuble vintage en bois avec des portes roulantes.No longer availableDim. 93 x 125 x 39 cmEstimate: € 80/120 -
#274Leo JordaensPeriod: 1944-2000
“Hoevezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de la ferme. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 43 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#575
Een zwartgelakt en goudgepatineerd Chinees tweedeurskastje.
Un meuble chinois à deux portes laqué noir et patiné or.No longer availableDim. 91 x 62 x 31 cmEstimate: € 60/1500 -
#143Cartier, France
Een wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
Un sac à main en cuir blanc à longue bandoulière, modèle Marcello.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 400/450 -
#715
Een divers lot glazen. 18 stuks.
Lot de verres divers. 18 pièces.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 30/40 -
#355
Een fantasiebroche in de vorm van een insect. Versierd met een parel, rode, blauwe en witte stenen. Begin XXste eeuw.
Broche fantaisie en forme d'insecte. Ornée d'une perle, de pierres rouges, bleues et blanches. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#311
Drie art deco vazen van gemouleerd glas.
Trois vases en verre moulé art déco.No longer availableDim. 22 & 20 cmEstimate: € 40/70 -
#501
Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250/300 -
#40
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant d'un poids combiné de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 550/650 -
#494
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van draken.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de dragon bleu et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 160/180 -
#294
Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandsokkeltje in barokke stijl.
Un socle mural en chêne richement sculpté de style baroque.No longer availableDim. b: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#682Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l’impasse”. Twee etsen. Beide gesigneerd buiten de plaat.
“Impasse de la Maison rouge” & “Entrée de l'impasse. Deux eaux-fortes. Les deux signées à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 16 x 11,5 cm & 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 40/60