Similar lots by type
-
#333Een antiek bronzen bureaulampje. Met nieuwe bedrading.
Lampe de bureau ancienne en bronze. Avec un nouveau câblage.No longer availableDim. h: +/- 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#143Maho voor Georges MathiasVintage sfeerlamp, gesierd met een geëtste plaat, genummerd 56/250, gesigneerd.
Lampe d'ambiance vintage, ornée d'une plaque gravée, numérotée 56/250, signée.No longer availableDim. h73,5cm x b44,5cmEstimate: € 275 / 300 -
#197Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#208Een luchter in messing en koper, nieuw bedraad. Omstreeks 1900.
Un lustre en laiton et cuivre, nouvellement câblé. Vers 1900.No longer availableDim. H: 83 cmEstimate: € 40 / 60 -
#700Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Un lustre en cuivre à cinq points lumineux et décoré de boules de verre roses.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 35 / 45 -
#693Kristalen luchter met messing, circa 1980,aankoopbewijs met reservestuk
Lustre en cristal et laiton, vers 1980, preuve d'achat avec pièce de rechange.No longer availableDim. h61cm x b58cmEstimate: € 120 / 200 -
#188Een paar Venetiaanse luchters met vergulde accenten.
Une paire de lustres vénitiens aux accents dorés.No longer availableDim. (H: 80 cm) x 2Estimate: € 120 / 200 -
#76Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
Un lampadaire, basé sur un chandelier d'église baroque en laiton argenté avec des représentations repoussées de la Vierge au Christ et de l'Agneau Mystique.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#677Judeco BelgiumTafellamp van koper, gemarkeerd.
Lampe de table en cuivre, marquée.No longer availableDim. h43cm x Ø17cmEstimate: € 50 / 80 -
#339Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met externe lampen.
Lustre sac-à-perles en cuivre et cristal avec lampes extérieures.No longer availableDim. H: 75 cmEstimate: € 120 / 200 -
#325Lampje, uil op boeken van porselein.
Lampe, chouette sur livres de porcelaine.No longer availableDim. h24cmEstimate: € 40 / 60 -
#221Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 80 / 100 -
#183Een metalen staanlamp met glazen coupe.
Un lampadaire en métal avec une coupe en verre.No longer availableDim. 176 cmEstimate: € 200 / 300 -
#576Een kristallen luchter met negen lichtarmen in twee rijen.
Lustre en cristal à neuf bras de lumière sur deux rangées.No longer availableDim. H: 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#695Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Un lustre art déco en métal chromé et bois et avec des abat-jour en verre.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#97Een lamp van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. Naar Gallé.
Lampe en pâte de verre de style Art Nouveau à décor gravé de fruits et feuilles. A Galle.No longer availableDim. h47cm x Ø22cmEstimate: € 50 / 80 -
#498Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
Un lustre en métal doré à six points lumineux et une grande coupe centrale en albâtre.No longer availableDim. H:75cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#598Een lot van drie dekselvazen uit blauw en wit Chinees porselein. Decoratie met figuren. Onderaan gemerkt.
Lot de trois vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décoration avec personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h 23 cmEstimate: € 55 / 85 -
#116Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.
Petite commode en noyer à trois tiroirs avec manches en bronze. Angleterre, époque George Ier.No longer availableDim. 56 x 92 x 53,5 cmEstimate: € 500 / 800 -
#569Vincent Chenet“Tafereel met boten”, olieverf op paneel, gesigneerd en gedateerd ‘77.
"Scène de bateau", huile sur panneau, signé et daté '77.No longer availableDim. h45cm x 30cmEstimate: € 40 / 60 -
#581Een set van twee gemberpotten van grijs gedecoreerd Chinees porselein.
Un ensemble de deux pots à gingembre en porcelaine de Chine décorés en gris.No longer availableDim. h 15 & 13 cmEstimate: € 80 / 100 -
#479“From the golf shadows”. Olieverf op paneel. Gemerkt met etiket en met monogram.
De l'ombre du golf. Peinture à l'huile sur panneau. Marqué d'une étiquette et d'un monogramme.No longer availableDim. 89 x 68 cmEstimate: € 300 / 400 -
#25Jeanne d’Arc te paard. Deels verguld wit porseleinen beeld. Saksen, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur.
Jeanne d'Arc à cheval. Sculpture en porcelaine blanche partiellement dorée. Saxe, début XXe siècle. Marqué en bas en bleu sous glaçure.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 650 / 700 -
#610Een paar smeedijzeren tuintafeltjes met wit marmeren blad.
Paire de tables de jardin en fer forgé avec dessus en marbre blanc.No longer availableDim. 40 x 60 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Jan Toorop“Kop van Dante”. Litho. Gesigneerd & gedateerd binnen de plaat 1914.
"Tête de Dante". Lithographie. Signée et datée à l'intérieur de la planche 1914.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#155Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300 / 1400 -
#271Een grote aardewerken sierschotel met meerkleurig decor van vogels in een bloeiende struik. Achteraan gemerkt. Bijgevoegd twee borden met meerkleurige decors van bloemen en vogels, met meerdere beschadigingen. XVIIIe en XIXe eeuw.
Grand plat décoratif en faïence à décor multicolore d'oiseaux dans un buisson fleuri. Marqué au dos. Ajout de deux assiettes à décors multicolores de fleurs et d'oiseaux, avec plusieurs accidents. XVIIIème et XIXème siècles.No longer availableDim. Ø: 23 & 37 cmEstimate: € 50 / 80 -
#475“Toi et Moi”. Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 400 / 500

