Similar lots by type
-
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#676Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.No longer availableDim. (194 x 40 cm) x 6Estimate: € 200 / 300 -
#844BerkelEen winkelweegschaal met bijgevoegde gewichten. Max gewicht 20 kg.
Une balance de magasin avec poids. Max. 20 kg.No longer availableDim. 73 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#651Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#701Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#687Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#907Een messingen bel met wandbevestiging.
Une sonnette en laiton avec attache murale.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#726Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#208Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.
Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#627Een Chinese porseleinen polychrome Guanyin.
Une Guanyin chinoise en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 220 / 240 -
#713Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#252Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.
Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.No longer availableDim. l:83 cm Ø 30 cmEstimate: € 360 / 400 -
#238Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#276Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#697Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#628Houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 141 cmEstimate: € 50 / 80 -
#629Een houten hoogreliëf. “Personages uit Jakarta”.
Un haut-relief en bois: “ Personnages”. Jakarta.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 50 / 80 -
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#735BerkelEen oude staande weegschaal met maximum gewicht van 40 kg.
Une ancienne balance, debout, poids max. de 40 kg.No longer availableDim. h: 151 cmEstimate: € 200 / 300 -
#486Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#546Een bistrotafeltje met smeedijzeren naaimachine-voet en een witmarmeren blad.
Une table bistrot, pied fabriqué à partir d’un pied de machine à coudre et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 75 cm x 88 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#553“Schakers”. Een ivoren netsuke.
”Joueurs d’échecs”. Un netsuke en ivoire.No longer availableDim. l: 5 cmEstimate: € 90 / 120 -
#327Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
Un instruments à 17 cordes dans le genre d’un citer.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 60 / 100 -
#180Een 18 karaats wit gouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct.
Un bracelet esclave en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1,12 ct.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 1200 / 1300 -
#634“Aziatisch landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Rizek.
”Paysage asiatique”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘Rizek’.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 200 / 250 -
#637“Wijze en kind”. Een groep van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor.
”Sage et enfant”. Un groupe en ivoire polychrome sculptée.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 600 -
#851Een spaarpot van meerkleurig plaaster in de vorm van een knikkend negertje.
Une tirelire en plâtre polychrome en forme de petit nègre.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#139Victor Van BerckelaerPeriod: 1913-1975“Huizen in de sneeuw”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Maisons sous la neige”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#602“Liggend naakt”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Mortier.
”Nu couché”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Mortier’.No longer availableDim. 47 x 62 cmEstimate: € 200 / 300 -
#314Vier ingelijste tegels van Delfts aardewerk, waarvan drie mangaankleurige en één blauwe en witte. Diverse letsels.
Quatre carreaux en faïence de Delft dont trois manganèses et un en bleu et blanc. Plusieurs dégâts.No longer availableDim. 12 x 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#23Een bronzen bas-reliëf met een afbeelding van Sint-Hubertus en de letters F.C.I.
Un bas-relief en bronze, représentation de St Hubert et les lettres F.C.I.No longer availableDim. 14 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357Een oude tennisraket met bal. 1931. In etui.
Une ancienne raquette de tennis et balle. 1931. Dans un étui.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#720Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met peridot met een gezamenlijk gewicht ± 0,50 ct. en twee parels en in briolette geslepen druppelvormige roze kwarts.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de péridot ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux perles ainsi que deux quartz taille briolette rose.No longer availableDim. 9,98 gEstimate: € 700 / 800





