Similar lots by type
-
#612Een Chinese buffetkast met twee dubbele deuren en vier laden en met messingen monturen.
Un buffet chinois à deux doubles portes et quatre tiroirs et montures en laiton.No longer availableDim. 95 x 190 x 63 cmEstimate: € 200 / 400 -
#600Een lage Chinese tafel.
Une table basse chinoise.No longer availableDim. 34 x 118 x 164 cmEstimate: € 120 / 200 -
#617“Slapende krijger”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Guerrier dormant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 80 / 120 -
#799“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80 / 120 -
#615Een paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met een decor van vogels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor d’oiseaux.No longer availableDim. h : 48 cmEstimate: € 180 / 200 -
#886Een witgepatineerde houten schildersezel.
Chevalet en bois laqué blanc.No longer availableDim. h: 204 cmEstimate: € 30 / 50 -
#627“Visser met kraanvogel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Pêcheur et grue”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 4,8 cmEstimate: € 80 / 120 -
#588Een Guanyin van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
Une Guanyin en porcelaine monochrome blanche dans l'esprit blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 180 / 200 -
#844Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
Une boîte à couvercle/support pour le cou en porcelaine en forme d’un enfant qui dort.No longer availableDim. l: 27 cmEstimate: € 60 / 80 -
#597“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#611Een os van gesculpteerd jade. Chinees werk.
Un boeuf en jade sculptée. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#843Een paard van meerkleurig geglazuurd Chinees aardwerk naar een voorbeeld uit de T’ang en een vogel van groen geglazuurd aardewerk.
Un cheval en faïence de Chine polychrome et glaçurée d’après le T’ang, et un oiseau vert.No longer availableDim. h: 28 & 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#188Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500 / 600 -
#208Een sierschotel van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een fantasie-wapenschild in het plat in de geest van het Chine-de-commande.
Un plat en porcelaine de Chine , décor d’écusson de fantaisie dans le plat, esprit Chine-de-commande.No longer availableDim. Ø 32 cm`Estimate: € 420 / 480 -
#825Een tweeledig Chinees reismeubel met twee keer twee laden.
Un meuble de voyage chinois à deux corps et à deux tiroirs.No longer availableDim. 96 x 106 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#618“Wijsgeer met paard”. Een groepje van monochroom wit porselein in de geest van het blanc-de-Chine.
”Sage et cheval”. Un groupe en porcelaine monochrome blanche dans l’esprit de blanc-de-Chine.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 150 -
#604Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#607“Fukurokuju met kind”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Fukurokuju et enfant”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,9 cmEstimate: € 80 / 120 -
#862Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40 / 50 -
#613“Musicerend koppel”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Couple de musiciens”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 3,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#813Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60 / 80 -
#603“Roeiende man in een tobbe”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme qui rame dans un baquet”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#608Een zalfdoos van meerkleurig Chinees porselein.
Une boite à pommade en porcelaine de Chine polychrome.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 160 / 180 -
#637“Man met scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Homme et parchemin”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculptée polychrome. Signature au bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 80 / 120
Other lots in this auction
-
#691Een Chinese tijger van gesculpteerd hout op sokkel.
Un tigre chinois en bois sculpté sur un socle.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228ChristofleEen bestek van verzilverd metaal, bestaande uit groot bestek, dessertbestek, visbestek, koffielepels, eierlepels en een pollepel. Voor twaalf personen. In ménagère.
Un service à couverts en métal argenté comprenant un couvert de service, couverts à dessert, couverts à poisson, cuillères à café, cuillères à oeufs et une louche. Pour douze personnes. Le tout dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#226Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#33Een karafje en een kruik van glas met respectievelijk een tinnen en een verzilverd koperen montuur.
Une carafe et une cruche en verre avec montures en cuivre et étain.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
#503Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60 / 80 -
#338Christofle, ParisEen visbestek van verzilverd metaal. Twaalf vorken en twaalf messen. Gemerkt en in oorspronkelijke etui.
Un couvert à poisson pour douze personnes en métal argenté. Marque et dans étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#753“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
”Gardien de temple”. Une statue en bois sculpté asiatique.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#19Een antiek kadertje van gefineerd hout, versierd met marqueterie van diverse houtsoorten. XVIIIe eeuw.
Un petit cadre antique en bois de placage, décoration de marqueterie en bois divers. XVIIIème siècle.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#286Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cm h: 75 cmEstimate: € 180 / 240 -
#581“Hotei met fles onder een uitgerolde scroll”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hoteï et bouteille sous un parchemin étendu”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 4,6 cmEstimate: € 80 / 120 -
#652Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012“Flamencodanseres met publiek”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Danseuse de Flamenco et publique”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 29,5 cmEstimate: € 55 / 65 -
#285Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900 / 1000

