Similar lots by type
-
#589
Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200/300 -
#832
Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#837
Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90/130 -
#621
Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, style Louis XIII, avec revêtement.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240/320 -
#610
Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80/150 -
#628
Een mahoniehouten buffetkast met opzet in Louis Philippestijl. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Versieringen van de kuif manco.
Un buffet en acajou style Louis Philippe. Le dessous comporte deux portes pleines et deux tiroirs. Décorations de la coiffe sont manquantes.No longer availableDim. h: 172 cmEstimate: € 200/300 -
#579
Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
Un berceau ancien en fonte patine blanche.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 60/100 -
#596
Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300/400 -
#619
Een reeks van twaalf eikenhouten stoelen in Henri II-stijl, bekleed met blauw fluweel. Recent opnieuw bekleed.
Une série de douze chaises en chêne, style Henri II, avec un revêtement en velours bleu. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#829
Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#614
Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50/80 -
#834
Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60/100 -
#792
Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50/70 -
#618
Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#600
Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400/500 -
#622
Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200/300 -
#609
Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300/500 -
#599
Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#632
Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#841
Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#590
Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 400/600 -
#574
Een barokke armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. XVIIe eeuw. Restauratie.
Un fauteuil en chêne sculpté style Baroque. XVIIième siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120/200 -
#802
Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#223
Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260/300
Other lots in this auction
-
#496
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Slijtage.
Tapis persan en laine. Noué main. Usures.No longer availableDim. 325 x 215 cmEstimate: € 200/300 -
#112
“Heilige op wolk”. Een sanguinetekening op papier. XVIIIe eeuw.
“Saint sur un nuage”. Un dessin en sanguine sur papier. XVIIIième siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 100/150 -
#684
Twee Chinese inkttekeningen op papier. Gesigneerd en gestempeld.
Deux dessins chinois en encre sur papier. Signés et avec cachets.No longer availableDim. 29 x 22 & 27 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#349
“Cours du Rhin”. Een oude ingekleurde kaart. Maillart et Soeur. Bruxelles, 1795.
”Cours du Rhin”.Une carte ancienne mise en couleurs. Maillart et soeur. Bruxelles.No longer availableDim. 42,5 x 33,5cmEstimate: € 75/100 -
#276
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#626
Een sobere tweeledige vitrinekast met onderaan twee deuren en twee laden en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Vitrine à deux corps sobre, le bas à deux portes pleines et deux tiroirs, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 235 x 105 cmEstimate: € 100/120 -
#654
Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180/240 -
#480
Twee grote sierkruiken van Delfts aardewerk met vissersboten in het decor.
Deux grandes cruches décoratives en faïence de Delft, décor de bateaux de pêche.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 80/100 -
#692
“Strandgenoegens”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: “Daniels”.
”Plaisirs de la plage”. Huile sur panneau. Porte la signature: “Daniels”.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 80/120 -
#193
Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400/600 -
#501
Gelede helmmasker van gebeeldhouwd hout. Yoruba, Nigeria.
Masque casque Gelede en bois sculpté. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 46 cmEstimate: € 100/180 -
#756
Een mahoniehouten speeltafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Une petite table de jeu avec tablette abattante et revêtement de feutre.No longer availableDim. 74 x 80 x 80 cmEstimate: € 40/60