Similar lots by type
-
#884Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#649Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Un secrétaire droit en bois de placage Louis XVI à deux portes panneau sous une tablette rabattante et un tiroir sous la tablette en marbre.No longer availableDim. 150 x 100 x 50 cmEstimate: € 300 / 500 -
#663Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200 / 240 -
#876Een étagère met getorste stijltjes en met een klapblad bovenaan.
Une étagère aux montants torsadés et abattant au dessus.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 80 / 100 -
#886Drie gigognetafeltjes in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables gigognes, style Louis XV.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 30 / 50 -
#669Een mahoniehouten demi-lune tafel met klapblad.
Une table demi-lune en acajou à tablette rabattable.No longer availableDim. b: 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#882Een rond houten barmeubeltje met beschilderde motieven in trompe-l'oeil.
Un petit meuble de bar en bois, rond, motifs peint en trompe-l’oeil.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 60 / 100 -
#704Een renaissance zitbank van eikenhout.
Un banc Renaissance en chêne.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 120 / 200 -
#106Een gefineerde ronde tafel op centrale poot, eindigend in drie voluten.
Une table ronde en bois de placage sur pied central se terminant en trois volutes.No longer availableDim. h: 78 cm Ø: 100 cmEstimate: € 40 / 60 -
#385Een eikenhouten koffer met gesculpteerde motieven op het front. XVIIIe eeuw. Slot recenter.
Un coffre en chêne, motifs sculptés sur la partie frontal. XVIIIème siècle. Fermoir plus récent.No longer availableDim. 52 x 112 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#889Een paar koperen bijzettafeltjes.
Une paire de petites tables en cuivre.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 50 / 70 -
#896Een paar notenhouten nachtkastjes in Lodewijk XVI-stijl met twee laden.
Une paire de tables de nuit en noyer style Louis XVI à deux tiroirs.No longer availableDim. h: 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#879Een paar notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une paire de fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#659Een verlengbare ovale tafel van mahoniehout met zes tapse poten. Met twee verlengbladen.
Une table ovale à allonges en acajou et six pieds fuseaux. Deux allonges.No longer availableDim. 143 x 112 cmEstimate: € 200 / 300 -
#679Een directoire tafel van fruithout met een demi-lune klapblad.
Une table directoire en bois fruitier et tablette demi-lune.No longer availableDim. Ø: 103 cmEstimate: € 200 / 300 -
#892Een sobere antieke eikenhouten koffer.
Un coffre en chêne sobre. Antique.No longer availableDim. 34 x 73 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#229Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550 / 600 -
#654Een grote vierkante salontafel met verchroomde poten en met een marmeren blad (fossiele zeebodem). Modern.
Une grande table de salon carrée , pieds chromés et tablette en marbre (fossiles marins).No longer availableDim. 110 x 110 cmEstimate: € 200 / 300 -
#673Een paar Lodewijk XV fauteuils-à-la-Reine.
Une paire de fauteuils-à-la-Reine Louis XV.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#668Een eikenhouten buffetkast met onderaan twee deuren en vier laden. Bovenaan een deurtje en twee glazen schuifdeurtjes. Eerste helft XXe eeuw.
Un buffet à deux corps en chêne. le dessous comporte deux portes et quatre tiroirs, le dessus une porte et deux portes coulissantes en verre. Première partie du XXième siècle.No longer availableDim. 185 x 158 x 52 cmEstimate: € 140 / 180 -
#684Een rond bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl met twee uitschuifbare blaadjes, twee laden en een zwart marmeren blad.
Une petite table ronde, style Louis XVI à deux tablettes coulissantes, deux tiroirs et une tablette en marbre noir.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#677Een kleine mahoniehouten desserte met een lade onder het marmeren blad, waarin twee flessenkoelers.
Une desserte en acajou, tiroir sous la tablette en marbre, avec deux refroidisseurs à bouteilles.No longer availableDim. 68 x 70 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#908Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40
Other lots in this auction
-
#388DuboisEen vaas van steengoed versierd met een voorstelling van Reinaart de Vos.
Un vase en faïence, décoration d’une représentation du renard Reinhart.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#578Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.
Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#444Een reeks van acht eikenhouten stoelen met fraai gesculpteerde bloemen in de rug en gedateerd 1778.
Une série de huit chaises en chêne, décoration extraordinaire de fleurs sculptées dans le dos et datée 1778.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#271Swarovski“Colombine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met kristallen plaquette.
“Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec plaquette en cristal.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 120 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#356Een reeks van vier rijkelijk gebeeldhouwde stoelen in barokke stijl, waarbij twee armstoelen.
Une série de quatre chaises richement sculptés, style Baroque, dont deux fauteuils.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 200300 -
#134Roger Somville“Au café”. Een ets. Artiestenproef, gesigneerd buiten de plaat.
”Au café”. Une eau-forte, épreuve d’artiste, signée hors planche.No longer availableDim. 41 x 50 cmEstimate: € 160 / 180 -
#362Een lot van vier verschillende zilveren doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en argent.No longer availableDim. 77,89 gEstimate: € 30 / 40 -
#416Een oude, met metaal beklede reiskoffer.
Un ancien coffre, revêtement en métal.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 60 / 100 -
#311Een fraai uitgewerkte olielamp op arduinen voet.
Un lampe à huile ajourée sur pied en pierre de taille.No longer availableDim. h: 42 cm (zonder glas)Estimate: € 60 / 80 -
#762De BelderPeriod: + 1970Een paar moderne abstracte schilderijen waarvan één getiteld“Optimisme”. Olieverf op doek.
Une paire de tableaux, dont un nommé “Optimisme”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 34 cmEstimate: € 140 / 160 -
#506Een houten Syrische armstoel, versierd met marqueterie in diverse houtsoorten en parelmoer.
Un fauteuil en bois syrien, décoration de marqueterie en diverses sortes de bois et nacre.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 240 / 300

