Similar lots by type
-
#808
Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#815
Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#820
Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#824
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40/50 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#485
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120/150 -
#830
Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#822
Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#812
Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/240 -
#785
Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#829
Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#801
Een bijzetmeubel van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie en bronsbeslag. Klapblad binnenin met spiegel en onderaan een lade. XIXde eeuw.
Meuble d’appoint en bois de placage décoré de marqueterie florale et de bronzes. Tablette abattante aux miroir et tiroir inférieur. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#786
Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40/60 -
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200/300 -
#845
Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#5
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,29 ct. (één steentje ontbreekt).
Alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,29 ct (une pierre manque).No longer availableDim. 1,73 gEstimate: € 100/150 -
#603
Een zilveren koffie- en theestel met houten handvatten, bestaande uit een koffiepot, een theepot, een roomkannetje en een suikerpot. 800‰.
Garniture à café et à thé en argent. Manches en bois noirci. Cafetière, théière, crémier et sucrier. 800‰.No longer availableDim. 1840 g brutEstimate: € 750/850 -
#36De Coene
Een barmeubel van gefineerd hout met twee paneeldeuren en een klapblad.
Meuble de bar en bois de placage ouvrant à deux portes pleines et un abattant.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 40/60 -
#58
Een gevarieerd lot, bestaande uit een gedeelte bestek, benen servetringen, doosjes van zilver en verzilverd metaal, enz...
Lot varié comprenant une partie de couvert, des ronds à serviettes en os, des boîtes en argent et en métal argenté etc.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#543
Een diep en een plat bord van polychroom aardewerk. Het eerste met een pleine-page decor van bloemen, onderaan gemerkt M. Kumma 1914, het tweede met veldbloemen. Oost-Frankrijk.
Une assiette creuse et une assiette plate en faïence polychrome. La première à décor pleine page aux fleurs, marque M. Kumma 1914, l’autre au petites fleurs des champs. France.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 40/60 -
#660Tuscany
“Per Donna”. Een vaporisator eau de parfum van 100 ml.
“Per Donna”. Vaporisateur d’eau de parfum de 100 ml.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#744Leonor Fini
“Diverse personages”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
“Personnages”. Sérigraphie. Signée hors planche.No longer availableDim. 37 x 48 cmEstimate: € 200/240 -
#782
Twee ovale spiegels van notenhout.
Deux miroir ovales en noyer.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#188
Een zilveren schenkkan met een gedreven vegetaal decor. 835‰.
Verseuse en argent à décor repoussé de plantes stylisées. 835‰.No longer availableDim. 732,66 gEstimate: € 350/450 -
#173
Een bestek van verzilverd metaal, versierd met een Lodewijk XIV-motief. Compleet voor twaalf personen en in bestekkoffer.
Couvert en métal argenté décoré d’un motif Louis XIV. Complet pour douze personnes et dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#163
Een paar drageoirs van kleurloos kristal, versierd met een geslepen bloemendecor.
Paire de drageoirs en cristal incolore. Décor de fleurs taillées.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 80/120 -
#515
Tien diverse Chinese propagandistische posters uit de jaren zeventig: 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-717, “The Great Proletarian Cultural Revolution must be weged to the end”. 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-638. “New spring”. 86-684, “Kind guidance. Chairman Mao teaching theory in Yan’an”. 86_642, “Two sisters”. 86-619, “Watching a friendly match between...”. 86-630, “The Mountain Village has changed”. 86-617, “Spring hoeing”. 873-20(..)
Dix affiches propagandistes chinoises des années 70: 86-704, Xie Zhigao & Hu Zhenyu, “The Growth of all Things depends on the Sun”. 86-717, “The Great Proletarian Cultural Revolution must be waged to the end”. 86-665, “New songs over the Hai river”. 86-638. “New spring”. 86-684, “Kind guidance. Chairman Mao teaching theory in Yan’an”. 86_642, “Two sisters”. 86-619, “Watching a friendly match between...”. 86-630, “The Mountain Village has changed”. 86-617, “Spring hoeing”. 873-20228, “Chairman Ma(..)No longer availableEstimate: € 150/250