Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

Een sobere eikenhouten tweedeursgarderobe met drie laden onderaan. XIXe eeuw.

Garde-robe rustique à deux portes en chêne à trois tiroirs en ceinture. XIXe siècle.
Dim. b: 185 cm
SKU: 1312160926.
Categories: Meubel, XIXe eeuw.
Auction day: 15 December 2016 19:00
Catalogue #926
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #993

    Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.

    Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.
    No longer available
    Dim. h: 150 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #204

    “Idyllisch landschap.” Een wandtapijt. XIXe eeuw.

    “Paysage idyllique”. Tapisserie du XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1087

    Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.

    Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #985

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.

    Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #995

    Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.

    Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #647

    Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.

    Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #1112

    Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.

    Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.
    No longer available
    Dim. h: 152 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #1124

    Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.

    Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 400
  • #1144

    Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.

    Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 130 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #1092

    Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.

    Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 205 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #990

    Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.

    Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.
    No longer available
    Dim. h: 200 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1135

    Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.

    Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #1085

    Een sofa van gesculpteerd eikenhout met gecanneerde rug.

    Canapé en chêne sculpté à dossier canné.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #1110

    Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.

    Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.
    No longer available
    Dim. h: 211 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1093

    Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.

    Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.
    No longer available
    Dim. h: 225 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #991

    Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.

    Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 122 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #1109

    Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.

    Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #198

    Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.

    Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.
    No longer available
    Dim. b: 240 cm
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #1104

    Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.

    Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.
    No longer available
    Dim. b: 123 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #1097

    Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.

    Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 180
  • #1114

    Een wieg van stoomgebogen beukenhout.

    Berceau en hêtre courbé.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #988

    Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.

    Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 165 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #636

    Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.

    Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #1070

    Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.

    Banc de jardin en fonte.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #92

    Twee decoraties. “De veteranen van Albert I”. 1909-1934.

    Deux décorations. “Les vétérans d’Albert I”. 1909-1934.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 25
  • #239
    Herman Van den Berghe

    “Zeilboten op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Voiliers par temps lourd”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #705
    Ethiopie

    Tien halssnoeren en drie hangers van zilver 10 ‰. Ter plaatse aangekocht 1986.

    Dix colliers et trois pendentifs en “argent” 10‰. Achetés sur place en 1986.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #418

    Een cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels en vissen binnenin.

    Cache-pot en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs, d’oiseaux et de poissons.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #438

    Lot van 18 stripverhalen. Krantenpapier: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4, 50, 70, 90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.

    Lot de 18 albums de bandes dessinées. Sur papier de journaux: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4,50, 70,90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #505

    Een lot van 25 originele luxestalen parfum in cadeauverpakking waaronder Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Sherrer, Versace en Boss.

    Un lot de 25 échantillons de parfums de luxe en emballage cadeau dont Armani, Van Cleef & Arpels, Cacharel, Davidoff, Leonard, Joop, Benetton, Anne Klein, Scherrer, Versace, Boss. e.a.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #526

    Een paar buffetkasten in Lodewijk XVI-stijl, waarbij één met een centrale paneeldeur onder drie laden en twee uitschuifbare werkbladen en de andere met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, het opzet met twee paneeldeuren naast een centrale gevitreerde deur. Beide met marmeren blad.

    Paire de buffets à deux corps d’inspiration Louis XVI dont un à porte pleine centrale sous trois tiroirs et à deux tirettes, l’autre à deux ports pleines et deux tiroirs vers le bas et le dessus à deux portes pleines et une vitrée. Tablettes en marbre.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #1103

    Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder stolp.

    Sainte Famille en biscuit polychrome sous globe en verre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm (Stolp)
    Estimate: € 50 / 60
  • #1132
    SBS Solingen

    Een verguld bestek in koffer. Compleet voor twaalf personen.

    Coffre à couverts dorés. Complet pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 180 / 240
  • #253

    Een reeks van vier theeglazen in zilveren houders. Sovjetunie.

    Suite de quatre verres à thé en verre et argent. Union Soviétique.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #708

    Een eikenhouten commode met twee paneeldeuren in een gebogen front. XIXe eeuw.

    Commode en chêne ouvrant à deux portes pleines et à front galbé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. b: 155 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #532

    “Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.

    “Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.
    No longer available
    Dim. 64 x 49 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Antiekveiling van 13, 14 & 15 december

De veiling is volledig - 1145 loten online.

13 December 2016 19:00
14 December 2016 19:00
15 December 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 15 December 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More