Similar lots by type
-
#834Een sobere eikenhouten gatelegtafel.
Une table ‘gateleg’ sobre en chêne.No longer availableDim. 154 x 120 cmEstimate: € 60 / 100 -
#614Een sobere ovale tafel met gedraaide poten.
Une table ovale sobre aux pieds torsadés.No longer availableDim. 132 x 112 cmEstimate: € 50 / 80 -
#832Een reeks van zeven stoelen van stoomgebogen beukenhout in de stijl van Thonet.
Une série de sept chaises en hêtre courbé à la vapeur, d’après le style de Thonet.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#574Een barokke armstoel van gebeeldhouwd eikenhout. XVIIe eeuw. Restauratie.
Un fauteuil en chêne sculpté style Baroque. XVIIième siècle. Restauration.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 120 / 200 -
#610Een ronde tafel op centrale poot, eindigend in vier voluten. Verlengbaar met twee klapbladen. We voegen er zes stoelen met rieten zit aan toe.
Une table ronde sur un pied central se terminant en quatre volutes. Allongeable avec deux tablettes rabattables. Nous ajoutons six chaises avec assises en roseau.No longer availableDim. Ø: 118 cm + 2 x 26 cmEstimate: € 80 / 150 -
#629Een XIXe eeuwse tuinspiegel.
Un miroir de jardin, XIXième siècle.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#600Een gefineerde slaapkamer in Louis Philippestijl, bestaande uit twee garderobes met spiegeldeuren, een kaptafel met marmer en spiegels, een tweepersoonsbed (met lattenbodems) en twee nachtkastjes met marmeren blad. Het geheel versierd met gebeeldhouwde en zwartgelakte motieven. Restauraties en beschadigingen.
Chambre à coucher en bois de placage d’époque Louis-Philippe comprenant deux garde-robe aux glaces, une coiffeuse à tablette en marbre et aux miroirs, un lit double (à lattes) et deux tables de chevet à tablettes en marbre. Chaque pièce joliment sculptée et aux détails noircis. Petits restaurations et dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 255 cmEstimate: € 400 / 500 -
#621Een paar armstoelen van gebeeldhouwd eikenhout in Louis XIII-stijl, bekleed.
Une paire de fauteuils en chêne sculpté, style Louis XIII, avec revêtement.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 240 / 320 -
#599Een antieke eikenhouten koffer met een gesculpteerd front.
Un coffre en chêne antique au front sculpté.No longer availableDim. 70 x 142 x 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619Een reeks van twaalf eikenhouten stoelen in Henri II-stijl, bekleed met blauw fluweel. Recent opnieuw bekleed.
Une série de douze chaises en chêne, style Henri II, avec un revêtement en velours bleu. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#618Een eikenhouten wandconsole met getorste zuilen, een tussenblad en een lade in de gordel.
Une console en chêne à colonnes torsadées, une entretoise et un tiroir dans la ceinture.No longer availableDim. 98 x 91 x 60 cmEstimate: € 120 / 200 -
#837Zes vintage stoelen van teak. Jaren ‘50.
Six chaises en bois de teck. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 90 / 130 -
#829Een reeks van zes mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met gevlochten zit en rug.
Une série de six chaises en acajou style Louis Philippe avec assises et dos cannées.No longer availableEstimate: € 90 / 120 -
#590Een gefineerde wortelhouten eetkamer, bestaande uit een dessertkast met twee paneeldeuren naast vijf laden en een buffetkast met twee grote deuren naast een kleinere en twee laden en een glazenkast in het opzet, beide met beige marmeren blad. Verder een tafel met zes stoelen met blauwe bekleding. Late art deco, eerste helft XXe eeuw.
Une salle à manger en bois de ronce, comprenant une desserte à deux portes panneaux à coté de cinq tiroirs, un buffet à deux grandes portes et une petite porte et deux tiroirs en dessous, au dessus une armoire à verres, avec des tablettes en marbre. Une table et six chaises avec revêtement bleu. Art Déco tardif, première partie XXième siècle.No longer availableEstimate: € 400 / 600 -
#609Een ménagere van wortelnootfineer met twee deurtjes, versierd met inlegwerk en op pootjes. Binnenin een zeer uitgebreid bestek van verzilverd metaal met Lodewijk XV-motieven. Compleet voor 12 personen en met serveerbestekken.
Une ménagère en bois de ronce à deux portes, décorée d’incrustations et sur pieds. Contient un service de couverts pour douze personnes, avec couverts de service inclus, le tout en métal argenté et aux motifs Louis XV.No longer availableDim. 96 x 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#841Twee gebeeldhouwde stoelen met gevlochten zit, versierd met een rocaille op de leuning.
Deux chaises sculptées avec assises cannées, décorées de rocaille sur le dos.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#596Een grote verlengbare tafel van eikenhout in Henri II-stijl.
Grande table à allonges en chêne. Style Henri II.No longer availableDim. 154 x 131 cmEstimate: € 300 / 400 -
#589Een mahoniehouten jachtttafel in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Une table de chasse en acajou, style Louis Philippe. XIXième siècle.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#579Een oude wieg van witgepatineerd smeedijzer.
Un berceau ancien en fonte patine blanche.No longer availableDim. l: 105 cmEstimate: € 60 / 100 -
#622Een eikenhouten buffetkast met een centrale paneeldeur onder een uitsparing, geflankeerd door twee laden en twee deuren, versierd met strikken.
Un buffet en chêne à une porte pleine centrale flanquée de deux tiroirs et deux portes, décoration de noeuds.No longer availableDim. 140 x 100 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#802Een reeks van vier fraaie Regency stoelen van notenhout.
Une série de quatre chaises en noyer style Regency.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#223Een metalen schommelbank.
Une balançoire en métal.No longer availableDim. 205 x 140 cmEstimate: € 260 / 300 -
#632Een houten salontafel in Chippendalestijl met een glazen blad.
Une table de salon en bois ‘Chippendale’’ avec tablette en verre.No longer availableDim. 110 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#792Een tafeltje met twee klapbladen, twee laden onder het blad en op getorste poten.
Une table à deux tablettes rabattables, deux tiroirs en dessous de la tablette et sur pieds torsadés.No longer availableDim. 75 x 52 cmEstimate: € 50 / 70
Other lots in this auction
-
#78“Les roses”. Een beeld van zamak naar een werk van Charles Lévy. Beschadiging.
“Les roses”. Sculpture en régule d’après Charles Lévy. Dégât.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 75 / 100 -
#300Een 18 karaats wit gouden schakelarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Un bracelet à maillons en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 31,50 gEstimate: € 3000 / 3300 -
#785Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine fait main.No longer availableDim. 286 x 167 cmEstimate: € 100 / 150 -
#653“Vliegeraar”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Homme au cerf-volant”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 140 -
#138Een grote schouwpendule van opengewerkt messing, versierd met guirlandes van vruchten. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel.
Une grande pendule de cheminée en laiton ajouré, décoration de guirlandes et fruits. Avec clé et balançoire.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 100 / 120 -
#654Klokstel van aardewerk en koper. Pendule en twee kandelaars.
Une garniture de cheminée en cuivre et faïence, comprenant une pendule et deux chandeliers.No longer availableDim. H. 79 cmEstimate: € 180 / 240 -
#335Een 18 karaats wit gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Un bracelet en or blanc tissé serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 15 gEstimate: € 650 / 750 -
#352“Bruxelles à travers les ages”. Drie delen.
”Bruxelles à travers les âges”. En trois parties.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
EnnobyEen groot Afrikaans masker van deels gepolychromeerd hout.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 120 / 180 -
#444“Chinese keizerlijk koppel. Twee tekeningen. Gouache op papier.
“Couple noble chinois”. Deux dessins en gouache sur papier.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 40 / 50 -
#800Een eikenhouten boekenrek.
Une étagère en chêne.No longer availableDim. 120 x 150 x 30 cmEstimate: € 200 / 260 -
#18Een waterkruik van blauw en wit Italiaans aardewerk. Omstreeks 1800.
Une cruche à eau en faïence italienne bleue et blanche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50 / 60

