#734Antoine Ceysens
“Landschap met hooimijten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et meules de foin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#199Georges CretenPeriod: 1887-1966
“Hoeve aan een landweg”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette et chemin de campagne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 32 x 40 cmEstimate: € 300 / 400 -
#669
Twee lithografieën met havenzichten naar werken van Henri Cassiers.
Deux lithographies d’après Henri Cassiers. Vues portuaires.No longer availableDim. 42 x 24 cmEstimate: € 60 / 100 -
#612
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.
”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.No longer availableDim. 43 x 34 cmEstimate: € 200 / 300 -
#788
Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#100
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,32 ct.No longer availableDim. 8,92 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#2
Een lot van vier groepjes van blauw en wit Delfts aardewerk.
#55
Een paar druppelvormige parels.
#487
Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.
#743
Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
#327
Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
Une poignée en bois africaine, finement ciselée. Kuba, RDC.No longer availableDim. L. 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde à tablette en marbre blanc et décorations en bronze.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 120 / 140