Other lots in this auction
-
#584
“Muzikanten”. Kleurentekening op papier. Draagt een handtekening: Veksler.
”Musiciens”. Un dessin en couleurs sur papier. Porte une signature: Veksler.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 120/200 -
#648
Een heiligenvoorstelling van donkergepatineerd brons. “Familie van Lord Shiva”. Er zijn "Lord Shiva", zijn vrouw "Goddess Parvati" en hun zoon "Lord Ganesh". Indisch werk.
Saint en bronze à patine foncée. “La Famille du Seigneur Shiva. Comprenant Shiva, sa femme Parvati et leur fils Ganesha”. Travail indien.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 200/240 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant in princesse geslepen met een gezamenlijk gewicht van ± 2,80 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants taillés en princesse ayant un poids total de ± 2,80 ct.No longer availableDim. 13,24 gEstimate: € 800/1000 -
#113
Een houten wandelstok met een 800‰ zilveren handvat met gedreven decor.
Une canne en bois à manche en argent 800‰ et décor repoussé.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#189
“Geanimeerd landschap”. Olieverf op doek. XVIIde eeuw. Herdoekt.
”Paysage animé”. Huile sur toile. XVIIème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 58 cmEstimate: € 800/1000 -
#252Jules Jean ViallePeriod: 1824 - 1885
“Personages in een romantisch landschap”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Personnages dans un paysage romantique”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 18 x 30 clEstimate: € 300/400 -
#477Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
Negen diverse boeken, geïllustreerd door de kunstenaar.
Neuf livres différents, illustrations par l’artiste.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#727
Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
Un masque africain en bois et herbe séchée.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 80/120 -
#197Royal porcelain by Pienong Benjarong
Een koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#420
Negen uitgaven van het Kunst-en antiekveilng jaaroverzicht. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gent. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.
Neuf éditions de la revue annuelle’ Kunst- en antiekveiling jaaroverzicht’. Ed. Scriptum Art Schiedam & Snoecks Gand. 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2010, 2011, 2012-2013 & 2014.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#111
Een houten antropomorf slot. Bambara (Mali).
Une serrure anthropomorphe. Bambara, Mali.No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 150/180 -
#619Chetan
“Gebed voor beterschap”. Olieverf opdoek. Gesigneerd. Zuid-Indisch werk.
”Prière pour prompt rétablissement”. Huile sur toile. Signée. Travail sud-Indien.No longer availableDim. 90 x 117 cmEstimate: € 400/500