Similar lots by type
-
#198
Een Chesterfieldzetel met drie plaatsen van gecapitonneerd leder.
Canapé Chesterfield trois places en cuir capitonné.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 1500/1600 -
#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50/80 -
#1092
Een tweedeurskast van mahoniehoutfineer in Louis-Philippestijl met een lade in doucine.
Armoire à deux portes en placage d’acajou de style Louis-Philippe avec un tiroir en doucine. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 205 cmEstimate: € 120/180 -
#1093
Een fraaie Engelse bibliotheek van eikenhout met vier paar gevitreerde deuren.
Belles bibliothèque anglaise en chêne ouvrant à quatre paires de portes vitrées.No longer availableDim. h: 225 cmEstimate: € 200/300 -
#1144
Een oude kapstok met tien bronzen hangers. XVIIe eeuw.
Ancien porte manteau à dix crochets en bronze. XVIIe siècle.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 100/180 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#991
Een mahoniehouten commode in Louis-Philippestijl met drie laden, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Commode en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à trois tiroirs et un tiroir en doucine. Tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 122 cmEstimate: € 100/160 -
#1104
Een sobere commode met twee laden en twee deuren, versierd met sober inlegwerk.
Commode sobre à deux tiroirs et à deux portes décorés d’incrustations.No longer availableDim. b: 123 cmEstimate: € 200/240 -
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1135
Een salontafel van geel koper met een onyxen blad. Poten in de vorm van zwanen.
Table de salon en cuivre jaune à tablette en onyx et aux pieds en forme de cygnes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#1087
Een eikenhouten garderobe met twee paneeldeuren en twee laden onderaan, bovenaan met kroon en aan de zijkant twee gedraaide zuiltjes.
Garde-robe en chêne à deux portes aux panneau et deux tiroirs vers le bas. Le dessus surmonté d’une couronne et les pans ornés de deux colonnettes tournées.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#1070
Een gietijzeren tuinbank versierd met guirlandes.
Banc de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#995
Een Engelse bibliotheek-secretaire van mahoniehout met onderaan twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Bibliothèque-secrétaire anglais en acajou, le bas à deux portes pleines en dessous de l’abattant. Le haut à deux portes vitrées.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#643
Een tweedeurskast van gesculpteerd hout. XIXe eeuw.
Armoire à deux portes en bois sculpté. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#990
Een mahoniehouten secretaire met opzet in Georgian stijl. met twee gevitreerde deuren bovenaan en vier laden onder het klapblad.
Secrétaire-bibliothèque en acajou de style Georgian ouvrant à deux portes vitrées en dessus d’un abattant et à quatre tiroirs en dessous.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 200/300 -
#1110
Een paar hoge hoekkasten met drie uitgewerkte nissen met gesculpteerde bloemenmotieven en guirlandes.
Paire d’encoignures présentant trois niches et décorées de fleurs et de guirlandes sculptées.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200/300 -
#647
Een tweedeursvitrine van gefineerd hout in Louis-Philippestijl. XIXde eeuw.
Vitrine à deux portes en bois de placage de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#985
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met onderaan twee laden.
Garde-robe à deux portes en chêne. Le bas à deux tiroirs.No longer availableDim. b: 185 cmEstimate: € 200/300 -
#1124
Een tafel, opgebouwd uit een vroeg XVIIIe eeuwse bovenkast met een XIXe eeuws blad met daaronder twee laden.
Table en partie XVIIIe siècle à tablette du XIXe siècle en dessus de deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#1097
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout in Regencystijl. Met twee verlengbladen.
Table ronde à rallonges en acajou de style Regency. Avec deux allonges.No longer availableEstimate: € 100/180 -
#1109
Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#1112
Een mahoniehouten secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine bovenaan en twee paneeldeuren onderaan.
Secrétaire en acajou de style Louis-Philippe ouvrant à un tiroir en doucine au dessus de deux portes pleines.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 180/240 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180/240 -
#1114
Een wieg van stoomgebogen beukenhout.
Berceau en hêtre courbé.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#809
Een stoeltje en een bankje van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl.
Petite chaise et banquette en bois doré de style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#672Frank Mortelmans
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#159
“Amor en Afrodite.” Cirkelvormig schilderij, olieverf op doek.
“Amour et Aphrodite”. Peinture ronde. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 65/80 -
#736
Een lot van twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes en een loper. Slijtage.
Deux carpettes d’Orient en laine et un couloir. Usures. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#977
Een Lodewijk XV armstoel met gepolychromeerd hout.
Fauteuil de style Louis XV en bois polychrome.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#614Rik WeggePeriod: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#99Val St. Lambert
Een reeks van vier rode en acht witte wijnglazen en een tafelbelletje in origineel etui.
Suite de quatre verres à vin rouge et huit à vin blanc, ainsi qu’une sonnette de table dans son étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#634Franc Ertinger
“Moninchoven & Crabbels.” Een paar etsen.
“Moninchoven & Crabbels”. Paire d’eaux fortes.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#266
Een eikenhouten buffetkast met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Buffet en chêne ouvrant à deux portes moulurées en dessous de deux tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 158 cmEstimate: € 200/300 -
#810
Een dekselvaas van blauw en wit Delfts aardewerk en een partij van zeven borden.
Vase couvert en faïence de Delft bleue et blanche et un lot de sept assiettes.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#1013Stein
Vijf bierpullen van aardewerk met tinnen deksels. Eén met “München Olympiade 1972”, het Münchner Kindl en gebouwen, gemerkt Marzy & Remy (H. 25 cm). Eén met zicht op Oud-Brussel (H. 19,5 cm). Eén met een herbergscène en “Hopfen u. Malz, Gott erhalt’s” (H. 22 cm). Eén met een polychrome bloemenguirlande, onderaan gemerkt (H. 14,5 cm)(kleine beschadiging). Eén met een polychrome bloementuil (H. 15 cm).
Chope(s) à bière allemande.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#516
Een Oosters wollen tapijt met een rozettenmotief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient en laine à motif aux rosaces. Noué main.No longer availableEstimate: € 120/200