Similar lots by type
-
#574
Een grote balustervaas van Satsuma-aardewerk met een dorpstafereel in het decor.
Un vase balustre en faïence Satsuma, décor villageois.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 100/120 -
#408
Een klein vaasje van Koreaans porselein met een decor van bloesems. Onderaan gemerkt.
Petit vase en porcelaine coréenne à décor de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40/50 -
#758
Vier vissers en een Chinese wijze van gesculpteerd hardhout.
Quatre pêcheurs et un sage chinois en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 31 cmEstimate: € 60/100 -
#751
Vijf maskers van Chinese wijzen.
Cinq masques de sages chinois.No longer availableDim. h: +/- 21 cmEstimate: € 50/80 -
#567
Een fishtank van meerkleurig Japans porselein met een meerkleurig decor van personages op het strand. Onderaan gemerkt.
Un aquarium en porcelaine japonaise avec décor de personnages sur la plage. Signée.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/60 -
#632
Een klein Birmaans wandkleedje met een afbeelding van paarden.
Petite tapisserie birmane représentant des chevaux.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#708
Een lot van twee Chinese wijzen met perziken, een voorstelling van Boeddha met fabeldier (Kleine beschadiging) en een Guan Yin van gesculpteerd hardhout.
Lot de deux sages chinois aux pêches, une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux (petit dégât) et une Guanyin en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 25 - 30 cmEstimate: € 80/120 -
#697
Een Chinese wijze met aapje en perziken, een wijze met hoen en een voorstelling van Boeddha van gesculpteerd hardhout.
Sage chinois avec un singe et des pêches, ainsi qu’un sage avec une poule et une représentation du Bouddha en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 31 - 38 cmEstimate: € 100/160 -
#764
Twee theeserviesjes van Japans porselein met een polychroom decor van personages in een tuin.
Deux petits services à thé en porcelaine du Japon à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#711
Een lot van vier verschillende Chinese krijgsheren van gesculpteerd hardhout. Eén gebarsten, één met kleine restauratie.
Lot de quatre chefs de guerre chinois en bois dur sculpté. Une fissure à l’un, une petite restauration à l’autre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#683
Een Chinees krijgershoofd met drakenkoppen van gesculpteerd hardhout met ivoren details.
Tête de guerrier chinois aux têtes de dragons en bois dur sculpté aux détails en ivoire.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60/80 -
#628
Een Birmaans wandtapijt (Kalagas) met afbeeldingen van personages en olifanten.
Tapisserie birmane (Kalagas) représentant des personnages et des éléphants.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#691
Vier verschillende Chinese figuren van gesculpteerd hardhout. Enkele kleine beschadigingen.
Quatre figurines chinoises en bois dur sculpté. Quelques petits dégâts.No longer availableDim. h: 31 - 34 cmEstimate: € 80/100 -
#177
Een paar aardewerken vazen met sang-de-boeufglazuur.
Paire de vases en faïence à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#562
Een schotel van Chinees porselein met een famille rosedecor. Onderaan gemerkt. Randschilfer.
Plat en porcelaine de Chine à décor famille rose. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#569
Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.
Lot de dix statuettes de sages chinois en bois dur sculpté.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#561
Een balustervaas van Chinees porselein met een floraal decor. XIXe eeuw. Kleine schilfer aan de basis.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor floral. XIXe siècle. Petit éclat à la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#648
Een lot van drie verschillende schotels van Imariporselein. 1 beschadigd.
Lot de différents plats en porcelaine d’Imari. 1 dégât.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#571
Een cachepot van Imariporselein met hexagonale vlakken.
Cache-pot en porcelaine d’Imari aux cartouches hexagonales.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 120/160 -
#703
Twee verschillende Chinese wijzen, een visser en een voorstelling van Boeddha met een fabeldier van gesculpteerd hardhout. (Laatste met barst)
Deux sages chinois, un pêcheur et une représentation du Bouddha avec un animal fabuleux en bois dur sculpté (le dernier avec fissure).No longer availableDim. h: 25 - 33 cmEstimate: € 80/120 -
#606
Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500/1600 -
#693
Een Chinese krijgsheer en een wijze met fabeldier van gesculpteerd hardhout.
Chef de guerre chinois et sage sur animal fabuleux en bois dur sculpté.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 40/50 -
#678
Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#423
Een paar kleine vaasjes van Chinees porselein met een decor van personages in cartouches. Eén beschadigd en beide onderaan doorboord. XIXe eeuw.
Paire de petits vases en porcelaine de Chine à décor de personnages en cartouches. Un au dégâts, les deux à bases trouées.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80
Other lots in this auction
-
#59Marc Eyskens
“Buitenaards”. Olieverf op board. Gesigneerd en op verso gedateerd 2003.
“Extraterrestre”. Huile sur carton. Signé et daté au verso 2003.No longer availableDim. 52 x 62 cmEstimate: € 100/120 -
#88Volkstedt (?)
Een milieu de table van meerkleurig porselein in de vorm van een mandje, gedragen door drie putti. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1930.
Milieu de table en porcelaine polychrome en forme d’une corbeille portée par trois putti. Marque sous la base. Vers 1930.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#786Mariette De Meulder
“Tijger” & “Veldmuizen”. Pastel op papier. Gesigneerd en resp. gedateerd ‘95 & ‘94.
“Tigres” et “Souris”. Pastel sur papier. Datée et signée 1995 et 1994.No longer availableDim. 41 x 41 cmEstimate: € 80/120 -
#253
“Cupido en Psyche”. Een groep van donkergepatineerd brons op zwart marmeren sokkel. naar een werk van Fausto Biggi.
“Cupidon et Psyche”. Bronze sur pied en marbre noir. D’après une oeuvre de Fausto Biggi.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120/200 -
Calyx, Kenzo, Desigual, Biagiotti
Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
No longer availableDim. 166,65 gEstimate: € 100/150 -
#797Julien t ‘FeltPeriod: 1874 - 1933
“Dorpsfeest”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1930.
“Fête de Village”. Crayon sur papier. Signé et daté en 1930.No longer availableDim. 32 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#265Olivier Strelli en Naomi Campbell
Twee eaux de toilette van 100 ml en 50 ml natural spray’s. We voegen er twee eaux de toilette “Ispahan en Folies de Saisons” van Yves Rocher aan toe.
Deux eaux de toilette “natural spray” de 100 et de 50 ml. Nous ajoutons deux eaux de toilette “Ispahan” et “Folies de Saisons” par Yves RocherNo longer availableEstimate: € 50/100 -
#262Albert Van Dyck
“Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Allée”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 28 x 37 cmEstimate: € 120/200 -
#174M. Hendrik
“De schaapherder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Le berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#790
Een lot van drie kaders, waarbij een werk op doek, een tekening naar Ensor en een pasteltekening.
Un lot de trois cadres dont une toile, un dessin d’après Ensor et dessin en pastel.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#300
Een parelsnoer met donkere parels en een magneet slot.
Collier de perles foncées. Fermoir magnétique.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#1
Twee opgezette eekhoorns, waarbij één op een tak en de andere met dennenappels.
Deux écureuils empaillés dont un sur une branche, l’autre avec des pommes de pin.No longer availableEstimate: € 40/60