Other lots in this auction
-
#610Een 18 karaats wit gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 5,50 ct. (drie kleine steentjes manco).
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 5,50 ct. (manquent trois petites pierres).No longer availableDim. 21,95 gEstimate: € 2200 / 2500 -
#481Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en met Fo-honden op de deksels.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux de paradis et chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#574W.T. DaveyPeriod: 1818 - 1890“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Een print van een kleurengravure. Naar een werk van Will Barraud.
“The Fathers Of The Pack, Hounds Of The Pitchley Hunt”. Une impression d'une gravure en couleur. D'après une oeuvre de Will Barraud.No longer availableDim. 56 x 54 cmEstimate: € 120 / 140 -
#388Een verguld houten beeldje van een vrouwenfiguur. Thailand.
Une statuette en bois doré d'une figure féminine. Thaïlande.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#328Een lot antiek houtsnijwerk, bestaande uit een speculaasplank, een grote lepel en een gesneden handvat van een schep in de vorm van een vorst met datum 1902.
Lot de sculptures anciennes, composé d'une planche à pain d'épice, d'une grande cuillère et d'un manche sculpté d'une pelle en forme de monarque, daté de 1902.No longer availableDim. l: 26 - 76 cmEstimate: € 60 / 100 -
#350Een dameszakhorloge gemonteerd als polshorloge en een herenzakhorloge. 800‰ zilver.
Une montre de poche pour femme montée en montre-bracelet et une montre de poche pour homme. Argent 800‰.No longer availableDim. Ø 4,5 en 3 cmEstimate: € 40 / 80 -
#122Henry Schouten“Koeien in de stal.” Olieverf op doek. Winkelhaakscheur rechts onderaan.
“Vaches dans la grange.” Huile sur toile. Déchirure en bas à droite.No longer availableDim. 145 x 160 cmEstimate: € 400 / 600 -
#543Een Imari schotel met gelobde rand in messingen montuur.
Plat en imari à rebord lobé dans une monture en laiton.No longer availableDim. 14 x 40 x 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#107Val Saint LambertEen coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.No longer availableDim. Ø 25 cm -
#165Daum, FranceEen kristallen fluitglas op gekleurde bloemvormige voet. Gemerkt en in originele doos.
Un verre flûte en cristal sur socle coloré en forme de fleur. Marqué et dans sa boîte d'origine.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200 / 250 -
#280Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct. en twee gele saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 ct serties de brillants d'un poids combiné de +- 0,85 ct. et de deux saphirs jaunes d'un poids combiné de +- 4 ct.No longer availableDim. 4,23 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#487Vijf verschillende borden van Chinees porselein met Imaridecors. Tijdperk Qianlong. Lichte randschade.
Cinq assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors Imari. Époque Qianlong. Légers dégâts aux bords.No longer availableDim. Ø: 23 & 26 cmEstimate: € 80 / 120

