#522
#639
Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.
#192
Een butlerspiegel met verguld houten kader.
#512
Een goudgepatineerde houten trumeau.
Un trumeau en bois patiné or.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200/220 -
#234
#194
#699
#162
Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.No longer availableDim. 88 x 68 cmEstimate: € 80/120 -
#249
Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.
#132
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.
#39
Miroir ovale en bois patiné doré de style Louis XVI.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 60/80
#348
Valise avec couverts en métal argenté (100). Motif Louis XV. Complet pour 12 personnes. 84 pièces plus une louche.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#322
Een lot van dertien amberkleurig glazen apothekerspotten en één kleurloze.
Un lot de treize pots d'apothicaire en verre ambré et un incolore.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#696
Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
#617
#688
Twee houten speculaasplanken.
Deux planches de spéculoos en bois.No longer availableDim. 69 x 11 & 9 x 43 cmEstimate: € 40/60 -
#111Ernest DamePeriod: 1845 - 1920
#217
Een reeks van twaalf zilveren lepeltjes in etui. Gemerkt.
#372Tuscan China, England
Six tasses à thé avec soucoupes en jaune, vert et rose. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 6,5 & 11,5 cmEstimate: € 20/25 -
#242
Een wandspiegel van witgepatineerd hout.
#397
Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Lot varié composé d'une tête de cheval en porcelaine de Lladro (H. 25 cm, une rose du désert et une fraction de rose du désert, une œuvre en terre cuite en relief par Hugo Rabaey, un pot à couvercle en grès à décor d'un chien et marqué chaf. Ainsi qu'un buste en bois d'homme barbu, monogrammé MONo longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80